×

Hausbrandt H. HAUSBRANDT zrnková káva 1kg

Prvotřídní kvalita v každém doušku. Zrnková káva H. Hausbrandt s 90% podílem Arabiky láká na tóny lískových oříšků,  kakaa a čokolády. Patří mezi vůbec nejlepší směsi italské pražírny Hausbrandt pro espresso a caffe crema.

Přečíst článekShow less
531,76 Kč
474,78 bez DPH.

Kup víc, zaplať míň

Počet Jednotková sleva Ušetříte
6 10,00 Kč 60,00 Kč
12 14,00 Kč 168,00 Kč
Vyprodáno

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

Směs

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Hořká
Kyselá

Úroveň pražení

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň

Obsah kofeinu

Nízký obsah Střední obsah Vysoký obsah
Popis

Jak chutná Káva Espresso H. HAUSBRANDT

Zrnková káva Espresso H. Hausbrandt se pyšní příjemně sladkou chutí, střední kyselinkou a tóny lískových oříšků a kakaa. Patří mezi vůbec nejlepší směsi italské pražírny a zakládá si na kvalitě, kterou svým konzumentům přináší v každém balení.

Pravé italské espresso

Lahodná káva se chuťově podobá Hausbrandt Trieste, obsahuje proti ní ale méně Robusty. Díky tomu získává zrnková káva Espresso H. Hausbrandt méně zaobalenou jemnou chuť. Výjimečnou směs si nejlépe vychutnáte jako typické silné italské espresso.

Tradiční postup a důraz na kvalitu zaručují, že si zrnkovou kávu Espresso H. Hausbrandt snadno zamilujete a budete se k ní rádi vracet.

"Šalek 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Sladká
3
Hořká
1
Kyselá
2
Úroveň pražení
2
Obsah kofeinu
2
Druh
Směs
Automat
1
Profi pákový
1
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty