×

Hausbrandt Venezia zrnková káva 1kg

Silná káva pro přípravu italského espressa. Zrnková káva Venezia s výrazným podílem Robusty se vyznačuje bohatou škálou chutí, kořeněným aroma a delikátní sladkostí. Rafinovaná kyselost kávy a citrusové tóny z ní dělají ideální volbu pro náročné znalce kávy. 

Přečíst článekShow less
359,37 Kč
320,87 bez DPH.

Kup víc, zaplať míň

Počet Jednotková sleva Ušetříte
6 14,00 Kč 84,00 Kč
12 20,00 Kč 240,00 Kč
24 24,00 Kč 576,00 Kč
Vyprodáno

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

Směs

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Hořká
Kyselá

Úroveň pražení

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň

Obsah kofeinu

Nízký obsah Střední obsah Vysoký obsah
Popis

Jak chutná Káva Hausbrandt Venezia

Za jedinečným charakterem zrnkové kávy Venezia stojí směs šesti různých druhů kávových zrn s výrazným podílem Robusty. Káva láká na kořeněné aroma a delikátní sladkost. Pro její rafinovanou kyselost a citrusové tóny ji často vyhledávají nároční znalci kávy.

Neodolatelná chuť a vůně

Venezia se pyšní plným tělem a silnou dlouhotrvající chutí, kterou oceníte zejména v kancelářských kávovarech nebo filtrových přístrojích. Lahodná směs kvalitních kávových zrn z vybraných plantáží světa. Chutí připomíná kávu Hausbrandt Academia a Hausbrandt Gourmet.

Zrnkovou kávu Venezia si zamilujete pro její mimořádně bohatou škálu chutí. Přeneste se do rušných uliček Itálie a vychutnejte si vynikající směs jako cappuccino, latte nebo macchiatto.

"Šalek 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Sladká
2
Hořká
3
Kyselá
1
Úroveň pražení
3
Obsah kofeinu
2
Druh
Směs
Automat
1
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty