×

Hausbrandt Superbar zrnková káva 1kg

Zrnková káva Hausbrandt Superbar láká na plné tělo, jemnou kyselost a typickou chuť s náznaky kakaa a lékořice. Směs tvoří z 90% vybrané odrůdy Arabiky, které nabízí pestrý chuťový zážitek pro silné osobnosti. Menší příměs Robusty dodává nezaměnitelnému kávovému tělu skvělou cremu. Ideální pro přípravu espressa, caffe crema i cappuccina.

Karton obsahuje 6 kg. Objednávání po celých kartonech urychluje expedici objednávky a zároveň šetří životní prostředí.

Přečíst článekShow less
561,00 Kč
500,89 bez DPH.

Kup víc, zaplať míň

Počet Jednotková sleva Ušetříte
6 15,00 Kč 90,00 Kč
12 20,00 Kč 240,00 Kč
Skladem více jak 50 kusů

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

Směs

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Hořká
Kyselá

Úroveň pražení

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň

Obsah kofeinu

Nízký obsah Střední obsah Vysoký obsah
Popis

Jak chutná Káva Hausbrandt Super Bar

Směs se vyznačuje plným tělem a jemnou kyselostí. Typická chuť s náznaky kakaa a lékořice učaruje každému znalci kávy. Zrnkovou kávu Super Bar si vychutnáte v kteroukoli denní dobu.

Luxusní káva v kanceláři

Kávu Super Bar tvoří čtyři vybrané Arabicy, které ze směsi dělají ideální volbu pro kanceláře a menší bary. Díky tradiční metodě pražení v bubnu má káva minimum kyselosti. Specifické vlastnosti zrnkové kávy Super Bar, jako je plné tělo a silná chuť, zaručují její bezproblémové použití ve filtrových přístrojích a kancelářských kávovarech.

Přeneste se na chvíli do úzkých italských uliček a vychutnejte si kávu, která v sobě mísí to nejlepší z jižanské kultury. Zrnková káva Super Bar vás bezpochyby okouzlí.

"Šalek 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Sladká
2
Hořká
2
Kyselá
1
Úroveň pražení
2
Obsah kofeinu
2
Druh
Směs
Automat
1
Profi pákový
1
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty