×

Hausbrandt Gourmet zrnková káva 1kg

Dvanáct vybraných druhů kávy z hor Střední a Jižní Ameriky stojí za prvotřídní kvalitou prémiové směsi. Zrnková káva Hausbrandt Gourmet je opravdovým zážitkem pro všechny kávové gurmány, které osloví 100% Arabika s kořenitými a citrusovými podtóny.

Karton obsahuje 6 kg. Objednávání po celých kartonech urychluje expedici objednávky a zároveň šetří životní prostředí.

Přečíst článekShow less
654,00 Kč
583,93 bez DPH.

Kup víc, zaplať míň

Počet Jednotková sleva Ušetříte
6 15,00 Kč 90,00 Kč
12 18,00 Kč 216,00 Kč
24 30,00 Kč 720,00 Kč
Skladem více jak 50 kusů

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

100% Arabica

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Hořká
Kyselá

Úroveň pražení

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň

Obsah kofeinu

Nízký obsah Střední obsah Vysoký obsah
Popis

Jak chutná Káva Hausbrandt Gourmet

Prvotřídní směs dvanácti druhů kávy ze středohorské oblasti Střední a Jižní Ameriky je skvělou volbou pro všechny kávové gurmány. Taková je zrnková káva Hausbrandt Gourmet, jedna z nejprestižnějších produktů výrobce.

Exkluzivní zážitek s prémiovou směsí

Směs vybrané 100% Arabicy s kořenitými a citrusovými podtóny patří do prémiové řady právem. Delikátní sladkost a rafinovaná kyselost dokreslují jedinečné kouzlo oceňované a sofistikované zrnkové kávy Hausbrandt Gourmet. Vychutnejte si jeden z nejlepších gurmánských požitků, jaké italská káva dokáže nabídnout. Perfektní espresso s neobyčejnou plnou chutí a širokou škálou dalších příchutí vám učaruje. Jednotlivé odrůdy se praží odděleně a pomalu při rovnoměrné teplotě v rotačním kotli. Smícháním vybraných zrn dojde ke vzniku prvotřídní směsi s nezaměnitelným aromatem.

"Šalek 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Sladká
2
Hořká
1
Kyselá
2
Úroveň pražení
2
Obsah kofeinu
1
Druh
100% Arabica
Profi pákový
1
French press
1
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty