×

Hausbrandt Gourmet zrnková káva 1kg

Dvanáct vybraných druhů kávy z hor Střední a Jižní Ameriky stojí za prvotřídní kvalitou prémiové směsi. Zrnková káva Hausbrandt Gourmet je opravdovým zážitkem pro všechny kávové gurmány, které osloví 100% Arabicou s kořenitými a citrusovými podtóny.

NOVÝ OBAL! Stejná káva v novém obalu.

Původní cena: 625,00 Kč
589,00 Kč
512,17 bez DPH.
Skladem více jak 50 kusů

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

100% Arabica

Vhodná pro přípravu

Automat
Pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Hořká
Kyselá

Úroveň pražení

Nízká Střední Vysoká

Obsah kofeinu

Nízký Střední Vysoký
Popis

Jak chutná Káva Hausbrandt Gourmet

Prvotřídní směs dvanácti druhů kávy ze středohorské oblasti Střední a Jižní Ameriky je skvělou volbou pro všechny kávové gurmány. Taková je zrnková káva Hausbrandt Gourmet, jedna z nejprestižnějších produktů výrobce.

Exkluzivní zážitek s prémiovou směsí

Směs vybrané 100% Arabicy s kořenitými a citrusovými podtóny patří do prémiové řady právem. Delikátní sladkost a rafinovaná kyselost dokreslují jedinečné kouzlo oceňované a sofistikované zrnkové kávy Hausbrandt Gourmet. Vychutnejte si jeden z nejlepších gurmánských požitků, jaké italská káva dokáže nabídnout. Perfektní espresso s neobyčejnou plnou chutí a širokou škálou dalších příchutí vám učaruje. Jednotlivé odrůdy se praží odděleně a pomalu při rovnoměrné teplotě v rotačním kotli. Smícháním vybraných zrn dojde ke vzniku prvotřídní směsi s nezaměnitelným aromatem.

"Šalek 
Detaily produktu

Parametry

Sladká
2
Hořká
1
Kyselá
2
Úroveň pražení
2
Obsah kofeinu
1
Druh
100% Arabica
Profi pákový
1
French press
1
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře

Hlavní nabídka

Informace