×

Hausbrandt Annivesario 120 mletá káva 250g

Mletá káva Anniversario láká na ořechovou chuť a vydatnou cremu. Prémiová směs vznikla speciálně ke kulatému výročí založení firmy Hausbrandt a získala označení Káva roku 2003 a 2004. Anniversario sází na tradici a kvalitu v každém šálku.

Přečíst článekShow less
173,36 Kč
154,78 bez DPH.
Vyprodáno
Popis

Jak chutná Káva Hausbrandt Annivesario 120

Mletá káva Anniversario je prémiová směs italské pražírny Hausbrandt. Láká na nezaměnitelné aroma, pikantní chuť s minimem kyselosti a střední obsah kofeinu. Neodolatelná chuť rozjasní každé šedivé ráno.

Chuť ořechů a vítězství v soutěži

Směs obsahuje vybraná zrna káv Arabica a Robusta z vyhlášených kávových regionů světa. Pyšní se ořechovou chutí a vydatnou cremou. Mletou kávu Anniversario vytvořila pražírna speciálně ke kulatému výročí založení firmy. Její výjimečnost potvrzuje označení Káva roku 2003 a 2004. Tradiční postup a sázka na kvalitu zaručují, že v každém šálku získáváte vynikající směs. Díky nízké teplotě a rovnoměrnému pražení má mletá káva Anniversario skvělé vlastnosti a je ideální volbou do každého dne.

"Šalek 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty