×

Hausbrandt Espresso mletá káva 250g

Mletá káva Espresso Hausbrandt je sladká, průměrně plná a láká na příjemně květinovou vůni. Lahodnou směs si nejlépe vychutnáte jako pravé italské espresso. Káva má nižší obsah kofeinu, 1,5 %.

Přečíst článekShow less
173,36 Kč
154,78 bez DPH.
Vyprodáno
Popis

Jak chutná Káva Hausbrandt Espresso

Přímočarý název prozrazuje ideální použití směsi. Mletou kávu Hausbrandt Espresso si totiž nejlépe vychutnáte jako pravé italské espresso. Stejně jako ostatní směsi italské pražírny se i tato pyšní rovnoměrně propraženými zrny a vynikající kvalitou.

Prvotřídní kvalita a nízký obsah kofeinu

Mletá káva Espresso Hausbrandt má nižší obsah kofeinu: 1,5 %. Nemusíte se tak bát, že vám rozpumpuje srdce na celý den a naopak si ji můžete vychutnat i v odpoledních hodinách. Směs obsahuje jen ta nejlepší zrna Arabicy z vybraných kávových regionů světa a vyznačuje se vyváženým poměrem jednotlivých chutí.

Sladká omamná chuť, průměrná plnost a příjemně květinová vůně vám rozzáří každý den.

"Šalek 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty