×

Hausbrandt Gourmet mletá káva 250g

Vynikající prémiová směs dostane do kolen každého milovníka kávy. Mletou kávu Hausbrandt Gourmet tvoří dvanáct vybraných druhů kávy z hor Střední a Jižní Ameriky, které stojí za neopakovatelnou chutí 100% Arabicy s kořenitými a citrusovými podtóny.

Přečíst článekShow less
184,07 Kč
164,35 bez DPH.
Vyprodáno

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

Směs

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Hořká
Kyselá

Úroveň pražení

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň

Obsah kofeinu

Nízký obsah Střední obsah Vysoký obsah
Popis

Jak chutná Káva Hausbrandt Gourmet

Každý, kdo ocení šálek dobré kávy, se musí bezpodmínečně zamilovat do prémiové směsi mleté kávy Hausbrandt Gourmet. Dvanáct druhů vybrané kávy stojí za jedinečným kávovým požitkem, který ocení každý milovník kávy.

Tradiční receptura stojí za vznikem exkluzivní směsi

Směs vybrané 100% Arabicy s kořenitými a citrusovými podtóny vás zanese do dalekých krajin Střední a Jižní Ameriky, kde začíná cesta za neobyčejnou kávou, oceňovanou po celém světě. Jednotlivé odrůdy se praží odděleně a pomalu při rovnoměrné teplotě v rotačním kotli, díky čemuž dochází ke vzniku exkluzivní směsi s nezaměnitelným aromatem. Jeden z nejprestižnějších produktů výrobce láká na delikátní sladkost a rafinovanou kyselost. Mletá káva Hausbrandt Gourmet dokazuje, že právem patří na výsluní. Perfektní espresso s vynikající plnou chutí a širokou škálou dalších příchutí vám bezpochyby učaruje. Mletou kávu Hausbrandt Gourmet nabízíme ve stylové dóze, která je praktická pro uchování kávy a zároveň je vhodná jako krásný dárek.

"Šalek 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Sladká
2
Hořká
1
Kyselá
2
Úroveň pražení
2
Obsah kofeinu
1
Druh
Směs
Moka
1
French press
1
Džezva
1
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty