×

Čokoláda Monbana Trésor de Chocolat

Zamilujte si dokonalost v podobě horké čokolády Monbana Trésor de Chocolat Jemná směs s obsahem 33 % kakaa vám učaruje chutí a aromatem. Dávkování pro ruční přípravu je 25 g na 250 ml nápoje. Pro přípravu párou je dávkování 25 g na 150 ml.

Přečíst článekShow less
306,00 Kč
273,21 bez DPH.
Vyberte balení
  •  1kg
  •  250g
  •  100x25g
  •  1x25g
Brand:
Popis

Prémiové čokolády Monbana Trésor de Chocolat

Zamilujte si horkou čokoládu v její nejdokonalejší podobě. Vyzkoušejte směs pro přípravu husté horké čokolády Monbana Trésor de Chocolat, její chuti rychle propadnete. Jemná směs obsahuje 33 % kakaa a připravit ji můžete dvěma způsoby. Dávkování u ruční přípravy je 25 g na zhruba 250 ml nápoje, v případě přípravy párou je dávkování 25 g na 150 ml. Jestliže máte automatický kávovar s parní tryskou, raději horkou čokoládu připravte ručně, většina automatů totiž disponuje příliš malým tlakem páry. Ručně můžete horkou čokoládu připravit tak, že ji rozmícháte ve studeném mléce a za občasného míchání budete ohřívat do doby, než nápoj zhoustne. Pozor, nesmí projít varem.

Čokolády Monbana 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Specifické reference

ean13
3474340089914
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty