×

Monbana Trésor de Chocolat bílá čokoláda 500g

Horkou bílou čokoládu Monbana Trésor de Chocolat si snadno zamilujete pro její jemnou chuť a neodolatelné aroma.

Pro ruční přípravu je dávkování 25 g na 250 ml nápoje, pro přípravu párou 25 g na 150 ml.

Přečíst článekShow less
394,00 Kč
351,79 bez DPH.
Vyprodáno
Brand:
Popis

Prémiová čokoláda Monbana Trésor de Chocolat bílá

Zbožňujete horkou čokoládu v její bílé variantě? Do směsi pro přípravu husté horké čokolády Monbana Trésor de Chocolat se bezpochyby zamilujete. Bílou čokoládu můžete připravit buď ručně anebo spařením v profesionálním automatu. V případě ruční přípravy je dávkování 25 g na asi 250 ml nápoje, při přípravě párou je dávkování 25 g na 150 ml. Pokud vlastníte automatický kávovar s parní tryskou, raději horkou čokoládu připravte ručně. Většina automatů totiž disponuje příliš malým tlakem páry a výsledný nápoj by nebyl dokonalý. Ručně horkou čokoládu připravíte tak, že ji rozmícháte ve studeném mléce a za občasného míchání ji budete ohřívat do té doby, než nápoj zhoustne. Pozor, aby neprošel varem.

Čokoláda a kakao Van Houten 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty