Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty

Van Houten čokoláda Selection 1kg

Čokoládový nápoj Van Houten Selection obsahuje 16 % toho nejkvalitnějšího kakaa a láká tak na intenzivní kakaové tělo a bohatou čokoládovou chuť, které jen tak neodoláte. Vyvážená kompozice, nezaměnitelná vůně a unikátní příchuť dostanou každého milovníka čokolády.

189,00 Kč (s DPH)
164,35 bez DPH.

Nákupem tohoto produktu získáte 189 bodů

Skladem poslední 4 ks
Popis

Jak chutná Van Houten Selection

Čokoládový nápoj Van Houten Selection přináší úplně novou dimenzi do světa čokoládových potěšení. S obsahem 16 % toho nejkvalitnějšího kakaa láká Van Houten Selection na intenzivní kakaové tělo a bohatou čokoládovou chuť, které jen tak neodoláte.

Chvíle pohody s vynikajícím nápojem

Vyvážená kompozice, nezaměnitelná vůně a unikátní příchuť dělají z pití nápoje Van Houten Selection jedinečný zážitek. Připravte si horkou čokoládu zalitím vodou nebo mlékem a vychutnejte si krémový nápoj v kteroukoli denní dobu. Užijte si chvíli klidu o samotě s lahodným nápojem a knihou a zapomeňte na starosti všedního dne. S horkou čokoládou Van Houten Selection to půjde snadno.

Exkluzivní, tajemný, neodolatelný. Přesně takový je čokoládový nápoj Van Houten Selection, stvořený pro všechny milovníky čokolády na světě.

Čokoláda a kakao Van Houten 
Detaily produktu
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře

Hlavní nabídka

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty