×

illy Espresso Decaffeinato E.S.E. PODy 44mm 18 x 7g

Směs Illy Espresso Decaffeinato je bez kofeinu, ale přesto se pyšní výraznou chutí a aroma středního pražení. Vychutnejte si lahodnou směs, kterou si díky formě kávových podů můžete připravit rychle a jednoduše. Výsledná káva je silná, bohatá, ale zároveň jemná a vyvážená. Balení je po 18 kapslích/podech, každá obsahuje 7g kávy.

Původní cena: 190,00 Kč
184,00 Kč
160,00 bez DPH.
Skladem více jak 10 kusů
Brand:
Popis

Jak chutná káva Illy Espresso Decaffeinato E.S.E. PODy

Máte rádi kávu, ale nesmíte nebo nechcete příliš konzumovat kofein? Vychutnejte si lahodnou směs italské pražírny Illy, která je bez kofeinu, ale přesto se pyšní výraznou chutí a aroma středního pražení. Směs Illy Espresso Decaffeinato E.S.E. si snadno zamilujete.

Jednoduchá příprava kávy

Spousta kávových expertů se dnes shodne na tom, že italská pražírna Illy předběhla v roce 1970 dobu, když představila způsob přípravy vysoce kvalitního espressa rychlou a jednoduchou cestou. Formát E.S.E. (Easy Serving Espresso, jednoduché servírování espressa) kávových podů předznamenal příchod dnešních předpřipravených jednošálkových směsí. Stále je oblíbenou variantou domácí přípravy pro spoustu milovníků kávy po celém světě.

Každý E.S.E. kávový pod obsahuje přesnou dávku perfektní směsi Illy Espresso Decaffeinato, uzavřenou v ekologickém filtračním papíru, který dokonale udrží chuť i aroma kávy. Kávový pod jednoduše vložíte do kompatibilního přístroje a během 30 vteřin získáte neodolatelné Illy espresso – silné, bohaté, ale zároveň jemné a vyvážené. V balení je 18 kapslí a každá obsahuje 7g kávy.

šálek illy ESE pods 
Detaily produktu
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře

Hlavní nabídka

Informace