×

Pellini TOP 100% Arabica E.S.E. PODy 44mm 18 x 7g

Vychutnejte si vrcholnou směs italské pražírny Top 100% Arabica. Jedná se o pody plněné jednou porcí kávy Pellini Top, která vám učaruje prvotřídní kvalitou a harmonickou chutí. Nízký obsah kofeinu dělá ze směsi jednu z vůbec nejkvalitnějších italských káv.

Přečíst článekShow less
152,90 Kč
136,52 bez DPH.
Skladem více jak 50 kusů
Popis

Jak chutnají Pellini TOP 100% Arabica E.S.E. PODy

Název nelže, proto si můžete být jisti, že pořízením kávy Top 100% Arabica E.S.E. získáte vrcholnou směs italské pražírny. Jedná se o pody, které jsou plněné jednou porcí kávy Pellini Top. Vychutnejte si kvalitu a užijte si jednoduchou přípravu.

Harmonická chuť a nízký obsah kofeinu

Káva Top 100% Arabica je jedinečná díky směsi devíti prvotřídních Grand Cru Arabic z vyhlášených plantáží světa. Jemné pražení zaručuje harmonickou chuť a neodolatelné aroma. Nízký obsah kofeinu – do 1,7 % – dělá ze směsi Top 100% Arabica jednu z vůbec nejkvalitnějších italských káv.

Italská pražírna si dává záležet na kvalitě a precizním přístupu. Přeneste se do romantické Verony a užijte si svůj šálek vynikající kávy, které jen tak neodoláte.

"Šalek 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty