illy Espresso Medium E.S.E. PODy 44mm 18 x 7g

Směs Illy Espresso Medium Roast E.S.E. je synonymem dokonalého vyvážení síly i jemnosti, kterému dodává kouzlo výrazné aroma čokolády, toustu, karamelu a jemné náznaky květinové vůně. Díky formě kávových podů si navíc kávu připravíte rychle a jednoduše. Balení obsahuje 18 kusů, z nichž každý pod má 7g kávy.

189,00 Kč
164,35 bez DPH.
Skladem více jak 50 kusů
Brand:
Popis

Jak chutná káva Illy Espresso Medium Roast v podobě E.S.E. PODů

Illy Espresso Medium Roast E.S.E. se pyšní dokonalým vyvážením síly i jemnosti, s výrazným aroma čokolády, toustu, karamelu a náznaky květinové vůně. Lahodnou směs si snadno zamilujete.

Kvalitní kávy rychle a jednoduše

Kávoví experti se shodují, že italská pražírna Illy předběhla v roce 1970 dobu, když přišla s revolučním způsobem přípravy kávy. Formát takzvaných E.S.E. (Easy Serving Espresso) kávových podů umožňuje přípravu kvalitního espressa rychlou a jednoduchou cestou.

V každém E.S.E. podu je přesná dávka perfektní směsi Illy Espresso Medium Roast, uzavřená v ekologickém filtračním papíru, který dokonale drží chuť i aroma kávy. Kávový pod s připravenou směsi jednoduše vložíte do kompatibilního přístroje a během 30 sekund máte neodolatelné Illy Espresso. Silné, bohaté, ale přitom krásně jemné a vyvážené. Balení obsahuje 18 kapslí, z nichž v každé je 7g kávy.

šálek illy ESE pods 
Detaily produktu
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře

Hlavní nabídka

Informace