×

Konvička Bialetti Moka Express - hliník

Tradiční hliníková konvička Bialetti Moka Express je už více než 80 let ikonou v přípravě kávy. Najdete ji téměř ve všech italských domácnostech. Moka konvičku poznáte podle stylového designu art deco a ilustraci „malého muže s knírem“.

Přečíst článekShow less
699,00 Kč
577,69 bez DPH.
Velikost
  •  1 šálek
  •  2 šálky
  •  3 šálky
  •  4 šálky
  •  6 šalků
  •  9 šálků
Skladem posledních 9 ks
Brand:
Popis

Jedinečnost Konvičky Bialetti Moka Express

Tradiční hliníková konvička je nezaměnitelnou součástí většiny italských domácností. Vyrábí se v různých velikostech podle objemu. Záleží na vás, kolik chcete připravit kávy. Z moka konvičky uvaříte kávu, která chuťově spadá mezi silné espresso a filtrovanou kávu. 

Správná příprava zaručí skvělou chuť kávy

Názory na kávu z moka konvice jsou rozporuplné. Zatímco jedni si ji nemohou vynachválit, druzí mají pocit, že káva z moka konvičky chutná odporně. Chyba je ale ve špatné přípravě. Pro naše zákazníky jsme připravili vlastní návod, podle kterého uvaří v moka konvičce skvělou kávu každý.

Stylová hliníková konvice Bialetti Moka Express se už více než 80 let vyrábí ve stejné podobě, inspirované designem art deco. Na popularitě jí přidala ilustrace „malého muže s knírem“, kterou můžete vidět na boční straně konvice.

Hliníková konvice Bialetti Moka Express se nehodí na indukci. Konvici neumývejte v myčce. 

bialetti man 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu
Návod na kávu v Moka konvičce
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty