×

Konvička Bialetti Venus - nerez

Tradiční moka konvičku si můžete pořídit v nerezové variantě, která je vhodná na indukci. Stylová kávová konvice Bialetti Venus se vyrábí v různých velikostech podle požadovaného objemu. Vychutnejte si kávu jako praví Italové.

Přečíst článekShow less
842,00 Kč
695,87 bez DPH.
Vyberte velikost
  • 4 šálky

  • 6 šálků

  • 10 šálků

Vyprodáno
Brand:
Popis

Jedinečnost Konvičky Bialetti Moka Express

Legendární moka konvička už má více než 80 let. Stylová nerezová kávová konvice je nezaměnitelnou součástí italských domácností. Moka konvička Bialetti Venus se vyrábí v různých velikostech podle toho, kolik kávy chcete připravit. Z moka konvičky uvaříte kávu, která chuťově spadá mezi silné espresso a filtrovanou kávu. 

Správná příprava zaručuje skvělou chuť kávy

Káva z moka konvice má své příznivce i odpůrce. Zatímco jedni si ji nemohou vynachválit, ti druzí si stěžují na odpornou chuť kávy. Přitom je chyba pouze ve špatné přípravě. Nachystali jsme proto pro vás vlastní návod, podle kterého uvaříte skvělou kávu v moka konvičce jednoduše a rychle.

Nerezová konvička Bialetti Venus se hodí také na indukci. Konvici neumývejte v myčce.

bialetti man 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Specifické reference

ean13
8006363016827
Návod na kávu v Moka konvičce
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty