×

Konvička Bialetti Moka Express - černý hliník

Tradiční hliníková konvička Bialetti Moka Express v černé barvě je nezaměnitelnou součástí italských domácností. Legendární konvičku představil v roce 1933 Alfonso Bialetti. Stylový design art deco a jednoduchá a levná příprava si získaly milovníky kávy po celém světě.

Přečíst článekShow less
1 133,00 Kč
936,36 bez DPH.
Velikost
  •  3 šálky
  •  6 šalků
Skladem více jak 50 kusů
Brand:
Popis

Jedinečnost Konvičky Bialetti Moka Express

Už více než 80 let si můžeme vychutnávat kávu z legendární moka konvičky. Tradiční hliníkovou konvici Bialetti Moka Express najdete téměř ve všech italských domácnostech. Stylová konvice v černé barvě a designu art deco potěší každého milovníka dobré kávy. 

Základem je správná příprava

Moka konvička Bialetti Moka Express se vyrábí v různých velikostech podle toho, kolik kávy chcete připravit. Z moka konvičky uvaříte kávu, která chuťově spadá mezi silné espresso a filtrovanou kávu.

Názory na kávu z moka konvice by se daly rozdělit do dvou nesmiřitelných táborů. Zatímco jedna skupina si ji nemůže vynachválit, ta druhá si stěžuje, že káva z moka konvičky chutná odporně. Chyba je ovšem ve špatné přípravě. Proto jsme pro vás připravili vlastní návod, podle kterého uvaří skvělou kávu v moka konvičce úplně každý.

Hliníková konvice Bialetti Moka Express se nehodí na indukci. Konvici neumývejte v myčce. 

bialetti man 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Specifické reference

ean13
8006363037532
Návod na kávu v Moka konvičce
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty