×

Segafredo Mild zrnková káva 1kg

Jemná chuť prémiové směsi Segafredo Mild vám učaruje v kteroukoli denní dobu. Díky tradičnímu benátskému způsobu pražení se tato káva pyšní úchvatnou strukturou plnou síly. 

Přečíst článekShow less
545,39 Kč
486,96 bez DPH.
Vyprodáno

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

Směs

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Hořká
Kyselá

Úroveň pražení

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň

Obsah kofeinu

Nízký obsah Střední obsah Vysoký obsah
Popis

Jak chutná Káva Segafredo Mild

Jemná chuť prémiové směsi Segafredo Mild vám učaruje v kteroukoli denní dobu. Díky tradičnímu benátskému způsobu pražení se tato káva pyšní úchvatnou strukturou plnou síly. 

Unikátní směs pro špičkovou gastronomii

Výjimečná směs je určená pro přípravu na profesionálních kávovarech a jako jedna z posledních je stále pražena v centrále společnosti Segafredo nedaleko italské Boloně. Jemné aroma a elegantní chuť se skvěle hodí pro všechny možné způsoby přípravy kávy. Čokoládově sladká příchuť vykouzlí jedinečnou atmosféru při každém doušku pravého italského espressa.

V exkluzivní zrnkové kávě Segafredo Mild se mísí jen ta nejkvalitnější zrna Arabicy a Robusty z vybraných kávových regionů světa. Společnost Segafredo si je vybírá zejména z plantáží v Brazílii, Kostarice a na Havaji, kde jsou velmi příznivé podmínky pro pěstování kávy.

"Šalek 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Sladká
2
Hořká
2
Kyselá
1
Úroveň pražení
2
Obsah kofeinu
2
Druh
Směs
Automat
1
Profi pákový
1
French press
1
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty