Segafredo Intermezzo mletá káva 250g

Silná kořeněná směs a vyvážené spojení zrn Arabicy a Robusty oslovují milovníky kávy už více než třicet let. Mletá káva Segafredo Intermezzo je nejprodávanější směsí výrobce a zároveň skvělým společníkem pro každou příležitost.

64,00 Kč
55,65 bez DPH.
Vyprodáno

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

Směs

Vhodná pro přípravu

Automat
Pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Hořká
Kyselá

Úroveň pražení

Nízká Střední Vysoká

Obsah kofeinu

Nízký Střední Vysoký
Popis

Ako chutí káva Segafredo Intermezzo

Milovníci kávy si na legendární mleté kávě Segafredo Intermezzo pochutnávají už přes třicet let. Jedná se o jednu z vůbec nejstarších kávových směsí a tradiční postup a receptura z ní dělají bezkonkurenčně nejprodávanější směs výrobce.

Legendární Intermezzo utvářelo kávovou kulturu ve světě

Kávoholici celého světa si vychutnávají silnou kořeněnou směs a oceňují vlastnosti a silné tělo kávy, tvořené kvalitními druhy káv Arabica (60 %)Robusta (40 %). Segafredo Intermezzo se vyrábí už od roku 1984. Tehdy se prodávala pod názvem Tradizionale Rossa a významně ovlivnila utváření kávové kultury ve světě. Díky své precizní přípravě a prvotřídní kvalitě je káva Intermezzo skvělým společníkem pro každou příležitost.

"Šalek 
Detaily produktu

Parametry

Sladká
1
Hořká
3
Kyselá
2
Úroveň pražení
2
Obsah kofeinu
3
Druh
Směs
Moka
1
French press
1
Džezva
1
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře

Hlavní nabídka

Informace