×

Segafredo Extra Strong zrnková káva 1kg

Prémiová směs Segafredo Extra Strong je určena pro profesionální kávovary a jako jedna z posledních se stále praží v centrále společnosti Segafredo nedaleko italské Boloně. Užijte si exkluzivní zážitek z každého doušku výjimečné zrnkové kávy Segafredo Extra Strong.

Složení: 90 % Arabika, 10 % Robusta

Přečíst článekShow less
544,42 Kč
486,09 bez DPH.

Kup víc, zaplať míň

Počet Jednotková sleva Ušetříte
6 10,00 Kč 60,00 Kč
Vyprodáno

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

Směs

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Hořká
Kyselá

Úroveň pražení

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň

Obsah kofeinu

Nízký obsah Střední obsah Vysoký obsah
Popis

Jak chutná Káva Segafredo Extra Strong

Prémiová zrnková káva Segafredo Extra Strong zaujme jedinečnou strukturou plnou síly. Tato unikátní směs je určena pro přípravu na profesionálních kávovarech a jako jedna z posledních se stále praží v centrále společnosti nedaleko italské Boloně.

Exkluzivní prožitek z každého doušku

Exkluzivní gastronomický produkt, jakým zrnková káva Segafredo Extra Strong je, dostane do kolen i nejnáročnější znalce kávy. Vybrané druhy Arabicy a Robusty se dokonale mísí v jedinečné směsi, která se skvěle hodí pro všechny kávové speciality. Společnost Segafredo vybírá jen ta nejkvalitnější kávová zrna přímo z plantáží v Brazílii, Kostarice a na Havaji, kde jsou pro pěstování kávy velmi dobré podmínky.

Jeden z největších obchodníků s kávou na Zemi praží unikátní směs Segafredo Extra Strong v malé, na červeno natřené hale, kde stále probíhá výroba omezeného množství kávy na původních strojích z počátku sedmdesátých let minulého století. 

"Šalek 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Sladká
2
Hořká
2
Kyselá
1
Úroveň pražení
2
Obsah kofeinu
2
Druh
Směs
Automat
1
Profi pákový
1
French press
1
Doprava a platba
Recenze(2)
Celkové hodnocení
5
2 Recenze
Spokojenost
(5)
Silná kávička, voní, Segafredo nezklamalo!
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty