×

Segafredo Espresso Casa zrnková káva

Silná a harmonická rovnováha chuti i vůně za velmi rozumnou cenu a pro každou příležitost. Jedna z nejoblíbenějších směsí pro domácí použití v Itálii. Poměr středně pražené směsi je 80:20 ve prospěch Arabiky, kterou rozeznáte podle větších zrnek. Pěna je jemná a hustá, zbarvená do karamelova.

Připravit ji lze v plně automatickém kávovaru, mokka konvičce i přes filtr. Hodí se zejména pro přípravu espressa a také všech nápojů s mlékem, neboť silná chuť nebude mlékem oslabena.

Karton kilové varianty obsahuje 8 kg kávy. Objednávání po celých kartonech urychluje expedici objednávky a zároveň šetří životní prostředí.

Přečíst článekShow less
255,00 Kč
227,68 bez DPH.
Vyberte balení
  •  1kg
  •  500g

Kup víc, zaplať míň

Počet Jednotková sleva Ušetříte
8 8,00 Kč 64,00 Kč
16 14,00 Kč 224,00 Kč
24 16,00 Kč 384,00 Kč
Skladem více jak 50 kusů

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

Směs

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Hořká
Kyselá

Úroveň pražení

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň

Obsah kofeinu

Nízký obsah Střední obsah Vysoký obsah
Popis

Jak chutná Segafredo Espresso Casa

Zahrajte si na profesionály, se zrnkovou kávou Segafredo Espresso Casa vám to půjde jedna báseň. Silnou a plnou chuť ocení zejména milovníci espressa lungo a cappuccina. Kávu nicméně nedoporučujeme pro profesionální přístroje, při jejich použití může káva kvůli vyššímu obsahu kyselosti chutnat až trpce.

Káva jako z prvotřídní kavárny

Segafredo Espresso Casa v sobě mísí Robustu a Arabicu v poměru 80 : 20hustou cremou. Jemně pražená káva potěší vaše smysly intenzivní vůní smetany a delikátní chutí. Přeneste si domů svou oblíbenou kavárnu a vychutnejte si kávu jako od profesionálů.

"Šalek 

Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Sladká
2
Hořká
3
Kyselá
1
Úroveň pražení
2
Obsah kofeinu
3
Druh
Směs
Automat
1
French press
1
Džezva
1

Specifické reference

ean13
8003410311089
Doprava a platba
Recenze(2)
Celkové hodnocení
4.5
2 Recenze
Spokojenost
(4.5)
obstojná káva do kanceláře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty