×

Segafredo Emozioni zrnková káva 1kg

Dokonalost v harmonii a chuti se mísí v jedinečné zrnkové kávě Segafredo Emozioni. Tato 100% Arabica učaruje všem milovníkům kávy lehkou, ale přesto plnou chutí s jemnými tóny květin a neodolatelně pronikavým aroma. Vychutnejte si Segafredo Emozioni jako typické espresso v kteroukoli denní dobu.

NOVÝ OBAL, STEJNÁ CHUŤ. 

Přečíst článekShow less
372,00 Kč
332,14 bez DPH.

Kup víc, zaplať míň

Počet Jednotková sleva Ušetříte
8 10,00 Kč 80,00 Kč
16 13,00 Kč 208,00 Kč
24 15,00 Kč 360,00 Kč
Vyprodáno

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

100% Arabica

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Hořká
Kyselá

Úroveň pražení

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň

Obsah kofeinu

Nízký obsah Střední obsah Vysoký obsah
Popis

Jak chutná Káva Segafredo Emozioni

Za plnou strukturou, omamnou chutí a výrazným aroma zrnkové kávy Segafredo Emozioni stojí tradiční benátský způsob pražení, který kávu zanechává jedinečně silnou. Jeden z nejlepších druhů kávy Segafredo oceníte zejména v kancelářích a gastronomických provozech. 

Nejlepší zrna z brazilské plantáže

Díky směsi vynikajících odrůd Arabica má káva neobyčejně jemnou a nezaměnitelnou vůni. Její zelená zrna pocházejí z jedné z největších kávových plantáží světa, brazilské Nossa Senhora de Guia.

Dokonalá harmonie aroma a chuti dělají z pití zrnkové kávy Segafredo Emozioni jedinečný zážitek. Lehká, ale přesto plná chuť s jemnými tóny květin a neodolatelně pronikavým aroma vám učaruje v kteroukoli denní dobu. Vychutnejte si čistou 100% Arabicu jako typické espresso a potěšte své chuťové buňky lahodným nápojem.

"Šalek 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Sladká
1
Hořká
2
Kyselá
2
Úroveň pražení
2
Obsah kofeinu
1
Druh
100% Arabica
Automat
1
Moka
1
French press
1
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty