×

Segafredo Espresso Classico mletá káva 250g

Podlehněte klasickému espressu a ochutnejte vždy čerstvou a voňavou kávu Segafredo Espresso Classico. Kvalitní kávová směs potěší každého, kdo hledá stabilní chuť dobré kávy. Mletou kávu Segafredo Espresso Classico navíc dostanete zabalenou v praktické vakuované plechovce, která zaručí, že se k vám směs dostane vždy čerstvá a krásně aromatická.

Karton obsahuje 12 ks. Objednávání po celých kartonech urychluje expedici objednávky a zároveň šetří životní prostředí.

Přečíst článekShow less
106,16 Kč
94,78 bez DPH.

Kup víc, zaplať míň

Počet Jednotková sleva Ušetříte
12 5,00 Kč 60,00 Kč
Skladem poslední 2 ks

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

Směs

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Hořká
Kyselá

Úroveň pražení

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň
Popis

Jak chutná Káva Segafredo Espresso Classico

Pochutnejte si na klasice a podlehněte voňavé a čerstvé kávě Segafredo Espresso Classico, kterou dostanete zabalenou v praktické vakuované plechovce. Kvalitní kávová směs vyniká mezi kávami po celé Evropě a potěší každého, kdo si rád vychutná volné i pracovní chvíle s šálkem dobré kávy.

Nepřekonatelná chuť klasiky

Přeneste se do slunné Itálie a užijte si nekonečné dolce vita. S tradiční italskou kávovou směsí to půjde jedna radost. V mleté kávě Espresso Classico se mísí jen ta nejkvalitnější kávová zrna, která vytváří hladké a silné espresso.

Díky vakuovanému balení se k vám dostane vždy čerstvá káva s nezměněným aromatem. Je libo espresso, cappuccino nebo caffe latte? Mletá káva Segafredo Espresso Classico je skvělou volbou pro váš oblíbený způsob přípravy kávy.

"Šalek 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Sladká
1
Hořká
3
Kyselá
2
Úroveň pražení
2
Druh
Směs
Automat
1
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty