×

Segafredo Espresso Classico mletá káva 250g

Podlehněte klasickému espressu a ochutnejte vždy čerstvou a voňavou kávu Segafredo Espresso Classico. Kvalitní kávová směs potěší každého, kdo hledá stabilní chuť dobré kávy. Mletou kávu Segafredo Espresso Classico navíc dostanete zabalenou v praktické vakuované plechovce, která zaručí, že se k vám směs dostane vždy čerstvá a krásně aromatická.

NOVÝ OBAL! Stejná káva v novém obalu.

94,00 Kč
81,74 bez DPH.
Skladem více jak 50 kusů

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

Směs

Vhodná pro přípravu

Automat
Pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Hořká
Kyselá

Úroveň pražení

Nízká Střední Vysoká
Popis

Jak chutná Káva Segafredo Espresso Classico

Pochutnejte si na klasice a podlehněte voňavé a čerstvé kávě Segafredo Espresso Classico, kterou dostanete zabalenou v praktické vakuované plechovce. Kvalitní kávová směs vyniká mezi kávami po celé Evropě a potěší každého, kdo si rád vychutná volné i pracovní chvíle s šálkem dobré kávy.

Nepřekonatelná chuť klasiky

Přeneste se do slunné Itálie a užijte si nekonečné dolce vita. S tradiční italskou kávovou směsí to půjde jedna radost. V mleté kávě Espresso Classico se mísí jen ta nejkvalitnější kávová zrna, která vytváří hladké a silné espresso.

Díky vakuovanému balení se k vám dostane vždy čerstvá káva s nezměněným aromatem. Je libo espresso, cappuccino nebo caffe latte? Mletá káva Segafredo Espresso Classico je skvělou volbou pro váš oblíbený způsob přípravy kávy.

"Šalek 
Detaily produktu

Parametry

Sladká
1
Hořká
3
Kyselá
2
Úroveň pražení
2
Druh
Směs
Automat
1
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře

Hlavní nabídka

Informace