×

Segafredo Extra Mild zrnková káva 1kg

Jemné aroma a elegantní chuť charakterizují prémiovou směs Segafredo Extra Mild, která je určena pro přípravu v profesionálních kávovarech. Jen ta nejkvalitnější zrna Arabicy a Robusty a tradiční benátská metoda pražení zaručují exkluzivní prožitek z každého doušku vynikajícího italského espressa.

Přečíst článekShow less
608,00 Kč
528,70 bez DPH.
Vyprodáno

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

Směs

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Hořká
Kyselá

Úroveň pražení

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň
Popis

Jak chutná Káva Segafredo Extra Mild

Nezapomenutelný chuťový zážitek vám připraví prémiová směs Segafredo Extra Mild. Jemné aroma a elegantní chuť okouzlí každého znalce dobré kávy. Směs je určena pro přípravu na profesionálních kávovarech a jako jedna z posledních je stále pražena v centrále společnosti Segafredo nedaleko italské Boloně.

Kvalitu ucítíte v každém doušku

Jen ta nejkvalitnější zrna Arabicy a Robusty z nejlepších kávových regionů světa se mísí v zrnkové kávě Segafredo Extra Mild. Společnost Segafredo vybírá zrna pro tuto směs zejména z plantáží v Brazílii, Kostarice a na Havaji, kde jsou velice příznivé podmínky pro pěstování kávy.

Tradiční benátský způsob pražení zaručuje úchvatnou strukturu plnou síly a nezaměnitelnou chuť zrnkové kávy Segafredo Extra Mild. Vychutnejte si pravé italské espresso v kteroukoli denní dobu a přeneste se do slunné Itálie s každým douškem vynikající kávy.

"Šalek 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Sladká
3
Hořká
2
Kyselá
1
Úroveň pražení
2
Druh
Směs
Automat
1
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty