×

Segafredo Selezione Espresso zrnková káva

Jemné, přesto však neodolatelné a silné espresso vděčí za svůj půvab a tajemný charakter vynikajícím brazilským kávovým zrnům vypěstovaných vysoko v horách. Směs je namíchána z Arabiky doplněné menší příměsí Robusty.

Speciální benátské pražení dělá ze zrnkové kávy Segafredo Zanetti Selezione Espresso jedinečného společníka pro ranní vstávání. Vzpruží vás samozřejmě  i v kteroukoli jinou dobu. Barva zrn je tmavší než u Segafredo Selezione Crema, chuť je více intenzivní a plná. 

Hodí se domů i do kanceláře, vhodná směs do každého automatického kávovaru.

Přečíst článekShow less
347,00 Kč
309,82 bez DPH.
Vyberte balení
  •  1kg
  •  500g

Kup víc, zaplať míň

Počet Jednotková sleva Ušetříte
8 8,00 Kč 64,00 Kč
16 12,00 Kč 192,00 Kč
24 14,00 Kč 336,00 Kč
48 18,00 Kč 864,00 Kč
Skladem více jak 50 kusů

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

Směs

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Hořká
Kyselá

Úroveň pražení

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň

Obsah kofeinu

Nízký obsah Střední obsah Vysoký obsah
Popis

Jak chutná káva Selezione Oro

Lepšího společníka pro ranní nakopnutí jste si nemohli přát. Zrnková káva Segafredo Zanetti Selezione Oro vás díky vysokému obsahu kofeinu probere a udrží čilé po celý den.

Plná chuť a neodolatelné aroma

Silné espresso omámí každého milovníka italské kávy. Vynikající brazilská kávová zrna, pěstovaná vysoko v horách, dodávají kávě jedinečný charakter.

Harmonická souhra míchání, pražení a přípravy dělá z originálu Italian Roast Blend prvotřídní záležitost. Jen ta nejlepší kávová zrna Arabica jsou smíchána s malým podílem Robusty, díky čemuž vaše káva oslní dostatečným množstvím kvalitní pěny. Vynikající směs vzniká díky speciálnímu benátskému pražení, které kávě Segafredo Zanetti Selezione Oro dodává jedinečné svůdné aroma a plnou chuť. Kávu si nejlépe vychutnáte v cappuccinu a latte macchiatu.

"Šalek 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Sladká
1
Hořká
3
Kyselá
2
Úroveň pražení
3
Obsah kofeinu
2
Druh
Směs
Automat
1
Moka
1
French press
1
Džezva
1

Specifické reference

ean13
9001810003701
Doprava a platba
Recenze(1)
Celkové hodnocení
5
1 Hodnocení
Spokojenost
(5)
Na espreso ideál, pak jedu jak fretka celý den.
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty