×

Segafredo Selezione Crema zrnková káva 1kg

Unikátní krémová chuť, příjemná vůně a zejména bohatá pěna jsou jedinečnými charakteristikami zrnkové kávy Segafredo Selezione Crema. Zamilujte si lahodnou směs, kterou tvoří vybrané druhy kávy Arabica a Robusta, a vychutnejte si ji v typickém Caffé Crème, ale i v espressu či cappuccinu.

276,00 Kč
240,00 bez DPH.

Množstevní slevy

Počet Sleva Ušetříte
16 10,00 Kč Až do 160,00 Kč
Skladem více jak 50 kusů

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

Směs

Vhodná pro přípravu

Automat
Pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Hořká
Kyselá

Úroveň pražení

Nízká Střední Vysoká
Popis

Jak chutná Káva Segafredo Selezione Crema

Pokud si zakládáte na bohaté pěně, zrnková káva Segafredo Selezione Crema vám bezpochyby učaruje. Výjimečně jemná káva láká na skvělou chuť a svůdnou sametovou cremu. Skvěle propražené kávové boby vysoké kvality zaručují úžasný chuťový prožitek a příjemnou vůni, které neodolá žádný milovník dobré kávy.

Benátská metoda pražení zaručuje prvotřídní zážitek

Lahodnou směs tvoří vybrané druhy kávy Arabica a Robusta. Tradiční benátská metoda pražení stojí za unikátní krémovou chutí, kterou si jen tak s něčím nespletete. Díky mírnému a pomalému pražení je zrnková káva Segafredo Selezione Crema vhodná jako základ pro typické Caffé Crème. Stejně tak si na ní ale pochutnáte i v italských kávových specialitách jako je espresso, cappuccino nebo latte macchiato.

Káva Segafredo Selezione Crema je synonymem prvotřídní kvality. Můžete si tak bez obav vychutnat oblíbené chvíle s šálkem výborné kávy.

"Šalek 
Detaily produktu

Parametry

Sladká
1
Hořká
3
Kyselá
1
Úroveň pražení
2
Druh
Směs
Automat
1
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře

Hlavní nabídka

Informace