×

Segafredo Selezione Crema zrnková káva 1kg

Pokud chcete připravovat středně silné espresso i krémové cappuccino určitě vyzkoušejte tuto směs s převahou Arabiky doplněné Robustou. Unikátní hořko-čokoládová chuť, příjemná vůně a zejména bohatá pěna jsou jedinečnými charakteristikami středně pražené zrnkové kávy Segafredo Selezione Crema. Výborně se hodí pro přípravu v automatickém kávovaru doma i v kanceláři. 

Hodí se domů i do kanceláře, vhodná směs do každého automatického kávovaru.

Přečíst článekShow less
306,00 Kč
273,21 bez DPH.

Kup víc, zaplať míň

Počet Jednotková sleva Ušetříte
8 8,00 Kč 64,00 Kč
16 12,00 Kč 192,00 Kč
24 16,00 Kč 384,00 Kč
Skladem více jak 50 kusů

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

Směs

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Hořká
Kyselá

Úroveň pražení

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň

Obsah kofeinu

Nízký obsah Střední obsah Vysoký obsah
Popis

Jak chutná Káva Segafredo Selezione Crema

Pokud si zakládáte na bohaté pěně, zrnková káva Segafredo Selezione Crema vám bezpochyby učaruje. Výjimečně jemná káva láká na skvělou chuť a svůdnou sametovou cremu. Skvěle propražené kávové boby vysoké kvality zaručují úžasný chuťový prožitek a příjemnou vůni, které neodolá žádný milovník dobré kávy.

Benátská metoda pražení zaručuje prvotřídní zážitek

Lahodnou směs tvoří vybrané druhy kávy Arabica a Robusta. Tradiční benátská metoda pražení stojí za unikátní krémovou chutí, kterou si jen tak s něčím nespletete. Díky mírnému a pomalému pražení je zrnková káva Segafredo Selezione Crema vhodná jako základ pro typické Caffé Crème. Stejně tak si na ní ale pochutnáte i v italských kávových specialitách jako je espresso, cappuccino nebo latte macchiato.

Káva Segafredo Selezione Crema je synonymem prvotřídní kvality. Můžete si tak bez obav vychutnat oblíbené chvíle s šálkem výborné kávy.

"Šalek 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Sladká
2
Hořká
3
Kyselá
1
Úroveň pražení
2
Obsah kofeinu
2
Druh
Směs
Automat
1
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty