×

Nerezová konvička na šlehání mléka

Chcete si připravit dokonalé cappuccino? V tom případě by vám neměla chybět takzvaná lattiera pro šlehání mléka. Stylová konvička z nerezové oceli je jednoplášťová a velmi dobře se udržuje. Využívají ji profesionální baristé po celém světě, kteří dokážou rozpoznat teplotu mléka a nepřepálí jej.

Přečíst článekShow less
312,00 Kč
257,85 bez DPH.
Velikost
  •  350ml
  •  600ml
  •  1000ml
Skladem více jak 50 kusů
Brand:
Popis

Více o konvičce na mléko

Máte rádi cappuccino či snad toužíte po caffé latté? V žádném případě se neobejdete bez dobře našlehaného mléka. A jak jinak si takové mléko připravit než v kvalitní nerezové konvičce. Takzvaná lattiera pro šlehání mléka by vám rozhodně neměla chybět.

Snadná údržba a příznivá cena

Stylová konvička vyrobená z nerezové oceli je jednoplášťová a velmi dobře se udržuje. Zároveň ji nabízíme za příznivou cenu. Jedná se o zboží, jež využívají zejména profesionální baristé, kteří dokážou rozpoznat teplotu mléka a nepřepálí jej.

V nabídce máme i dvouplášťovou konvičku. Ke správnému servírování mléka ke kávě by vám neměly chybět ani mléčenky. Připravte si dokonalé cappuccino a užijte si svou kávu tak, jak ji máte rádi, a k tomu navíc stylově.

Mlecenky a konvičky 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Specifické reference

ean13
4044925010566
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty