×

Nerezová konvička na šlehání mléka

Chcete si připravit dokonalé cappuccino? V tom případě by vám neměla chybět takzvaná lattiera pro šlehání mléka. Stylová konvička z nerezové oceli je jednoplášťová a velmi dobře se udržuje. Využívají ji profesionální baristé po celém světě, kteří dokážou rozpoznat teplotu mléka a nepřepálí jej.

299,00 Kč
247,11 bez DPH.
Velikost
  •  350ml
  •  600ml
  •  1000ml
Skladem více jak 50 kusů
Brand:
Popis

Více o konvičce na mléko

Máte rádi cappuccino či snad toužíte po caffé latté? V žádném případě se neobejdete bez dobře našlehaného mléka. A jak jinak si takové mléko připravit než v kvalitní nerezové konvičce. Takzvaná lattiera pro šlehání mléka by vám rozhodně neměla chybět.

Snadná údržba a příznivá cena

Stylová konvička vyrobená z nerezové oceli je jednoplášťová a velmi dobře se udržuje. Zároveň ji nabízíme za příznivou cenu. Jedná se o zboží, jež využívají zejména profesionální baristé, kteří dokážou rozpoznat teplotu mléka a nepřepálí jej.

V nabídce máme i dvouplášťovou konvičku. Ke správnému servírování mléka ke kávě by vám neměly chybět ani mléčenky. Připravte si dokonalé cappuccino a užijte si svou kávu tak, jak ji máte rádi, a k tomu navíc stylově.

Mlecenky a konvičky 
Detaily produktu

Specifické reference

ean13
4044925010566
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře

Hlavní nabídka

Informace