×

Nerezová konvice MOTTA – dvouplášťová

Máte svou kávu rádi s mlékem? Naservírujte si ji stylově s pomocí takzvané lattiery. Konvice je dvouplášťová a je vyrobena z vysoce kvalitní leštěné nerezové oceli. Velmi snadno se udržuje a ještě lépe drží teplotu. Dobře uzpůsobený zobáček vám umožní vykouzlit dokonalé latté art.

Přečíst článekShow less
899,00 Kč
742,98 bez DPH.
Velikost
  •  350ml
  •  500ml
  •  750ml
Skladem posledních 5 ks
Brand:
Popis

Více o konvičce na šlehání mléka

Neobejdete se bez vynikajícího cappuccina? Připravte si ho sami s pomoci takzvané lattiery pro šlehání mléka na přípravu mléčných produktů. Nerezová konvice nesmí chybět v domácnosti žádného milovníka kávy s mlékem.

Kvalitní výroba a stylový design

Stylovou lattieru nabízíme v mnoha různých velikostech. Konvice je dvouplášťová a je vyrobena z vysoce kvalitní leštěné nerezové oceli. Velmi dobře se udržuje a ještě lépe drží teplotu. Navíc s ní můžete vykouzlit dokonalé latté art díky dobře uzpůsobenému zobáčku na nalévání pěny.

V nabídce máme i jednoplášťovou konvičku. Pro správné servírování kávy s mlékem by vám neměly chybět ani mléčenky. Vychutnejte si svou kávu stylově, a tak, jak ji máte nejraději.

Mlecenky a konvičky 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Specifické reference

ean13
8007986090126
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty