×

Kelímky na kávu 100ks

Kelímky na kávu vám skvěle poslouží na servírování horkých nápojů na nejrůznějších akcích. Kelímky na sobě mají text „coffee 4 you“ a jsou vyrobeny z papíru s polypropylenem, díky čemuž nemění aroma nápoje. Vybrat si můžete z různých velikostí, kelímky dodáváme včetně víček. 

Přečíst článekShow less
209,00 Kč
172,73 bez DPH.
Velikost
  •  100ml
  •  250ml
  •  300ml
Vyprodáno
Brand:
Popis

Praktický pomocník na oblíbené nápoje

Potřebujete servírovat větší množství horkých nápojů a nemáte možnost využít hrníčky? Sáhněte po velmi kvalitních papírových kelímcích a naservírujte kávu nebo čaj stylově.

Vysoce kvalitní kelímky nemění aroma nápoje

V balení najdete 100 ks kelímků na kávu, včetně víček. Jsou vyrobeny z papíru s polypropylenem a díky tomu nemění aroma nápoje. Svou kávu či jiný nápoj si proto můžete vychutnat tak, jak ho znáte. Papírové kelímky na sobě mají text „coffee 4 you“ a můžete si vybrat z různých velikostí podle objemu a podle nápoje, který v nich hodláte servírovat.

V dnešní uspěchané době jsou papírové kelímky ideálním řešením, jak si svůj oblíbený nápoj vychutnat na cestě anebo přenést z oblíbené kavárny do kanceláře. Skvěle vám poslouží na různých firemních akcích na servírování horkých nápojů.

Kelimky na kávu a jiné horké nápoje 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Specifické reference

ean13
0710144840348
Doprava a platba
Recenze(1)
Celkové hodnocení
5
1 Hodnocení
Spokojenost
(5)
Rychlý nákup, doprava a chutnala nám. Po firmením večírku nás všechny postavila na nohy to jooo.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty