×

Nerezová mléčenka

Máte svou kávu rádi s mlékem? Naservírujte si ho stylově v kvalitní nerezové mléčence. Nabízíme ji ve dvou velikostech, 30 nebo 100 ml. Užijte si svou kávu s mlékem, tak jak to máte nejraději, a k tomu se stylem.

Přečíst článekShow less
79,00 Kč
65,29 bez DPH.
Velikost
  •  100ml
  •  30ml
Produkt je dostupný v jiných variantách
Brand:
Popis

Více o nerezové mléčence na mléko

Spousta milovníků kávy si ji nedovede představit bez mléka. Jestli mezi ně patříte taky, určitě oceníte nerezovou mléčenku, díky které si mléko k vaší kávě naservírujete stylově.

Stylové servírování

Nerezová mléčenka je velmi kvalitní a dobře se udržuje. Nabízíme ji ve dvou velikostech, můžete si vybrat buď 30 ml anebo 100 ml, podle vaší potřeby. Kvalitní espresso a čerstvé mléko jsou základ pro vynikající výsledný nápoj. Servírování ve stylové nerezové mléčence dodá vašim chvilkám s kávou nádech exkluzivity, jako byste si ji vychutnávali ve vyhlášené kavárně.

Užijte si svou kávu tak, jak ji máte nejraději a naservírujte si k ní mléko v kvalitní nerezové mléčence. V nabídce máme i porcelánovou mléčenku.

Mlecenky a konvičky 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Specifické reference

ean13
0710144840225
Doprava a platba
Recenze(2)
Celkové hodnocení
5
2 Recenze
Spokojenost
(5)
dárek pro mamku
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty