×

Porcelánová mléčenka

Vychutnáváte si svou kávu rádi s mlékem? Naservírujte si mléko ve stylové porcelánové mléčence a povyšte kávový rituál na novou úroveň. Porcelánovou mléčenku nabízíme ve dvou velikostech, můžete si vybrat buď 30 ml anebo 150 ml.

Přečíst článekShow less
35,00 Kč
28,93 bez DPH.
Velikost
  •  30ml
  •  150ml
Produkt je dostupný v jiných variantách
Brand:
Popis

Více o porcelánové mléčence na mléko

Jestliže si rádi vychutnáváte svou kávu s mlékem, nesmí vám chybět porcelánová mléčenka. Jedině tak si totiž naservírujete mléko ke kávě stylově. Kvalitní espresso a čerstvé mléko tvoří dokonalou dvojici, kterou si pochvalují milovníci nápoje ve všech koutech světa.

Stylová a kvalitní

Stylovou porcelánovou mléčenku nabízíme ve dvou velikostech, 30 a 150 ml. Záleží tedy na vás, jak velké množství mléka plánujete servírovat. Porcelánová mléčenka každopádně vyladí styl vaší domácnosti a ze servírování kávy udělá prvotřídní záležitost. V nabídce máme také nerezovou variantu.

Užijte si svou kávu tak, jak to máte nejraději a povzneste kávový rituál na novou úroveň se stylovou mléčenkou.

Mlecenky a konvičky 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Specifické reference

ean13
0710144840256
Doprava a platba
Recenze(2)
Celkové hodnocení
4.5
2 Recenze
Spokojenost
(4.5)
Je to praktický pomocník, líbí se mi čistý design.
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty