×

Passalacqua Vesuvio zrnková káva 1kg

100% Arabika, která se pyšní jemnou květinovou vůní a delikátním aroma. Speciálně pro kávu Vesuvio dováží italská pražírna unikátní kávu Arabica „perfeito“, která se ihned po sklizení pere v dešťové vodě přímo na brazilských plantážích.

Přečíst článekShow less
576,00 Kč
514,29 bez DPH.
Vyprodáno

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

Směs

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Hořká
Kyselá

Úroveň pražení

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň

Obsah kofeinu

Nízký obsah Střední obsah Vysoký obsah
Popis

Jak chutná káva Passalacqua Vesuvio

100% Arabica je jedinečná nejen svou chutí, ale i netradiční přípravou. Speciálně pro zrnkovou kávu Vesuvio dováží italská pražírna unikátní kávu Arabica „perfeito“. Ta se ihned po sklizení pere v dešťové vodě přímo na brazilských plantážích.

Netradiční postup a tradiční chuť

Zajímavá je i metoda očištění plodů kávovníku. Sušení totiž probíhá zcela přirozeně proudícím vzduchem na roštech z banánových listů. Vůně kávy je díky tomu jemnější, ovocnější a elegantnější. Zároveň má snížený obsah kofeinu.

Výjimečná směs zrnkové kávy Vesuvio se pyšní jemnou květinovou vůní a elegantní plnou chutí. Přeneste se do historické Neapole s výhledem na tajemný Vesuv s každým šálkem lahodné směsi.

Šálek kávy Passalacqua 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Sladká
2
Hořká
2
Kyselá
1
Úroveň pražení
2
Obsah kofeinu
2
Druh
Směs
Automat
1
Moka
1
French press
1
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty