×

Passalacqua Amabile zrnková káva 1kg

Za unikátním charakterem zrnkové kávy Amabile stojí 72 % kávy Arabica28 % kávy Robusta, která směsi dodává příjemnou a hustou pěnu. Káva se vyznačuje jedinečnou nasládlou chutí čokoládových bobů a jemnou dochutí makadamských oříšků.

Přečíst článekShow less
603,00 Kč
538,39 bez DPH.
Skladem více jak 50 kusů

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

Směs

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Hořká
Kyselá

Úroveň pražení

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň

Obsah kofeinu

Nízký obsah Střední obsah Vysoký obsah
Popis

Jak chutná káva Passalacqua Amabile

Zrnková káva Amabile obsahuje 72 % kávy Arabica a 28 % kávy Robusta, která stojí za příjemnou a hustou pěnou. Díky tradičnímu tmavému pražení získává Amabile unikátní chuť a nezaměnitelné aroma.

Precizní přístup zaručuje kvalitní směs

Neapolská pražírna Passalacqua přistupuje k výrobě směsi precizně a s důrazem na kvalitu. Zrnková káva Amabile se vyznačuje jedinečnou nasládlou chutí čokoládových bobů s jemnou dochutí makadamských oříšků. Poctivý přístup zaručuje, že v každém balení na vás čeká prvotřídní směs s vybranými zrny té nejvyšší kvality.

Lahodná a silná zrnková káva Amabile připomíná rušné uličky historické Neapole a exotiku dalekých kávových plantáží. Vychutnejte si ji uprostřed náročného dne a přeneste se do kávového ráje.

Šálek kávy Passalacqua 

Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Sladká
2
Hořká
3
Kyselá
1
Úroveň pražení
2
Obsah kofeinu
2
Druh
Směs
Automat
1
Moka
1
French press
1
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty