×

Passalacqua Cremador mletá káva 250g

Tradiční tmavé pražení zaručuje, že je mletá káva Cremador dokonale vyvážená, co do kvality, plnosti i chuti. Harmonická chuť a neodolatelná oříškově hnědá crema učaruje i nejnáročnějšímu znalci kávy.

Přečíst článekShow less
115,00 Kč
102,68 bez DPH.
Vyprodáno
Popis

Jak chutná káva Passalacqua Cremador

V každém šálku jedinečné směsi Cremador se ukrývá dokonalý poměr kvality, plnosti a chuti. Mletá káva Cremador je tradičně tmavě pražena a svou neodolatelnou oříškově hnědou cremou učaruje každému milovníkovi dobré kávy.

Harmonická chuť krásně vynikne v cappuccinu

Lahodnou kávu si nejlépe vychutnáte jako cappuccino a latte macchiato. Jemná a elegantní směs se pyšní zajímavým aromatem a příjemně harmonickou chutí. Rodinná pražírna Passalacqua si dává záležet, aby svým zákazníkům přinášela pouze tu nejvyšší kvalitu. Pečlivě vybraná zrna a precizní pražení zaručují, že mletá káva Cremador chutná dokonale v jakémkoliv okamžiku.

Přeneste si kus historické Neapole do své domácnosti a vychutnejte si výjimečnou směs při ranním vstávání anebo odpoledním odpočinku.

Šálek kávy Passalacqua 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty