×

Passalacqua Mexico Plus zrnková káva 1kg

Za příjemným aromatem a krémovou konzistencí zrnkové kávy Mexico Plus stojí jedinečná kombinace osmi různých odrůd kávy Arabika, které se mísí se 3 % zrn Robusty. Káva má dokonale vyváženou, plnou a pikantní chuť.

Přečíst článekShow less
634,00 Kč
566,07 bez DPH.

Kup víc, zaplať míň

Počet Jednotková sleva Ušetříte
6 5,00 Kč 30,00 Kč
Skladem více jak 50 kusů

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

Směs

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Hořká
Kyselá

Úroveň pražení

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň

Obsah kofeinu

Nízký obsah Střední obsah Vysoký obsah
Popis

Jak chutná káva Mekico Plus

Zrnková káva Mekico Plus se chlubí nejen příjemným aroma, ale je zároveň krásně krémová a svou konzistencí potěší každého milovníka dobré kávy. V kávě se mísí 97 % zrn Arabicy a 3 % zrn Robusty. Osm různých odrůd kávy Arabica zaručuje perfektně vyváženou, plnou a pikantní chuť.

Precizní pražení a kvalitní zrna

Káva Pasalacqua Mekico Plus je připravena tmavým pražením, které je typické pro jižní oblasti Itálie. Káva obsahuje pouze ta nejkvalitnější zrna z vybraných kávových regionů světa, která jsou pečlivě vybraná a ještě pečlivěji propražená.

V každém doušku jedinečné směsi se skrývá kus historické Neapole a exotiky dalekých plantáží. Vychutnejte si zrnkovou kávu Mekico Plus při ranním vstávání anebo v odpoledním shonu.

Šálek kávy Passalacqua 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Sladká
2
Hořká
3
Kyselá
1
Úroveň pražení
2
Obsah kofeinu
1
Druh
Směs
Automat
1
Profi pákový
1
Moka
1
French press
1
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty