×

Passalacqua Mekico zrnková káva 1kg

Zrnková káva Mekico je dokonale vyvážená 100% Arabica, která se pyšní nádhernou jemně květinovou vůní a plnou chutí. Ačkoliv neobsahuje Robustu, i tak vás potěší krásně hustou pěnou.

Přečíst článekShow less
611,00 Kč
545,54 bez DPH.
Skladem více jak 50 kusů

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

100% Arabica

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Hořká
Kyselá

Úroveň pražení

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň

Obsah kofeinu

Nízký obsah Střední obsah Vysoký obsah
Popis

Jak chutná káva Passalacqua Mekico

Tato 100% Arabica je dokonale vyvážená a chlubí se nádhernou jemně květinovou vůní a plnou chutí. I přes absenci Robusty potěší zrnková káva Mekico krásně hustou pěnou.

Prvotřídní a kvalitně propražená zrna

Výjimečná směs italské pražírny Passalacqua potěší zejména náročné zákazníky, kteří vyžadují, aby jejich káva měla stále stejnou chuť a příjemné aroma. Prvotřídní směs obsahuje jen ta nejkvalitnější zrna Arabicy z vysokohorských plantáží. Tmavě propražená zrna dodávají kávě jedinečný dojem kvality.

Probuďte se do krásného rána s neodolatelným aroma zrnkové kávy Mekico a rozjasněte si den. Lahodnou směs si dobře vychutnáte jak při ranním vstávání, tak i jako zaslouženou pauzu v odpoledním shonu.

Chuť Passalacqua Mexiko 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Sladká
2
Hořká
2
Kyselá
1
Úroveň pražení
2
Obsah kofeinu
1
Druh
100% Arabica
Automat
1
Profi pákový
1
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty