×

Passalacqua Ibis Redibis zrnková káva 1kg

Zrnková káva Ibis Redibis je ideální pro macchiato, latte nebo cappuccino. Díky 40% podílu kávy Robusta získává káva vynikající a neuvěřitelně hustou pěnu. Káva prochází tmavým pražením a má příjemně zemitou chuť.

Přečíst článekShow less
462,00 Kč
412,50 bez DPH.
Skladem více jak 50 kusů

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

Směs

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Hořká
Kyselá

Úroveň pražení

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň

Obsah kofeinu

Nízký obsah Střední obsah Vysoký obsah
Popis

Jak chutná káva Passalacqua Ibis Redibis

Silná káva s příjemně sladkým dozvukem oslní i náročné znalce. Zrnkovou kávu Ibis Redibis si nejlépe vychutnáte jako macchiato, latte nebo cappuccino. Směs obsahuje 60 % zrn Arabicy a 40 % Robusty, která kávě dodává vynikající pěnu.

Výjimečně hustá pěna

Zrnková káva Ibis Redibis prochází tmavým pražením, stejně jako ostatní směsi pražírny Passalacqua. Díky vysokému podílu Robusty je káva příjemně zemitá a pyšní se neuvěřitelně hustou pěnou. Jedinečná chuť a nezaměnitelná aroma učarují každému milovníkovi dobré kávy.

Vychutnejte si kus historie a tradice v každém doušku lahodné směsi. Zrnková káva Ibis Redibis přináší to nejlepší z rodinného podniku Passalacqua, který si dává záležet na precizním přístupu a prvotřídní kvalitě.

Šálek kávy Passalacqua 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Sladká
2
Hořká
3
Kyselá
1
Úroveň pražení
2
Obsah kofeinu
2
Druh
Směs
Automat
1
Moka
1
French press
1
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty