×

Passalacqua Cremador zrnková káva 1kg

Tradiční tmavé pražení zaručuje, že je tato zrnková káva dokonale vyvážená, co do kvality, plnosti i chuti. Harmonická chuť a neodolatelná oříškově hnědá crema učaruje i nejnáročnějšímu znalci kávy.

Složení: 70 % Arabika, 30 % Robusta

Přečíst článekShow less
507,00 Kč
452,68 bez DPH.

Kup víc, zaplať míň

Počet Jednotková sleva Ušetříte
12 20,00 Kč 240,00 Kč
Skladem více jak 50 kusů

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

Směs

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Hořká
Kyselá

Úroveň pražení

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň

Obsah kofeinu

Nízký obsah Střední obsah Vysoký obsah
Popis

Jak chutná káva Passalacqua Cremador

V každém šálku jedinečné směsi Cremador se ukrývá dokonalý poměr kvality, plnosti a chuti. Zrnková káva Cremador je tradičně tmavě pražena a svou neodolatelnou oříškově hnědou cremou učaruje každému milovníkovi dobré kávy.

Harmonická chuť krásně vynikne v cappuccinu

Lahodnou kávu si nejlépe vychutnáte jako cappuccino a latte macchiato. Jemná a elegantní směs se pyšní zajímavým aromatem a příjemně harmonickou chutí. Rodinná pražírna Passalacqua si dává záležet, aby svým zákazníkům přinášela pouze tu nejvyšší kvalitu. Pečlivě vybraná zrna a precizní pražení zaručují, že zrnková káva Cremador chutná dokonale v jakémkoliv okamžiku.

Přeneste si kus historické Neapole do své domácnosti a vychutnejte si výjimečnou směs při ranním vstávání anebo odpoledním odpočinku.

Šálek kávy Passalacqua 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Sladká
3
Hořká
2
Kyselá
1
Úroveň pražení
2
Obsah kofeinu
3
Druh
Směs
Automat
1
Profi pákový
1
Moka
1
French press
1
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty