×

Passalacqua Moana zrnková káva 1kg

Zrnková káva Moana je jedinečná 100% Arabika, která se vyznačuje výjimečnou vůní, chutí a nižším obsahem kofeinu. Unikátní směs připravená tradičním procesem pražení, která si vás snadno získá.

Přečíst článekShow less
694,00 Kč
619,64 bez DPH.

Kup víc, zaplať míň

Počet Jednotková sleva Ušetříte
6 5,00 Kč 30,00 Kč
Skladem více jak 50 kusů

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

Směs

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Hořká
Kyselá

Úroveň pražení

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň

Obsah kofeinu

Nízký obsah Střední obsah Vysoký obsah
Popis

Jak chutná káva Passalacqua Moana

Tato jedinečná káva je 100% Arabicou, jejíž zrna jsou mytá a posléze sušená vzduchem. Díky tomu získávají výjimečnou vůni a chuť a nižší obsah kofeinu. Zrnková káva Moana potěší svou vynikající chutí všechny náročné znalce kávy.

Precizní a tradiční příprava

Zrnková káva Moana je připravována s láskou a vášní ke kávě. Unikátní proces sušení, pražení a míchání zrn vyžaduje úsilí a vyšší náklady, výsledná směs tak odráží pečlivý proces a prvotřídní kvalitu. V každém šálku zrnkové kávy Moana získáváte exkluzivitu dalekých kávových plantáží a tradici neapolské pražírny.

Užijte si lahodnou chuť a nezaměnitelné aroma zrnkové kávy Moana v ranním shonu anebo v odpolední pauze. Výborná směs učaruje všem milovníkům kvalitní kávy.

Šálek kávy Passalacqua 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Sladká
3
Hořká
2
Kyselá
1
Úroveň pražení
2
Obsah kofeinu
2
Druh
Směs
Automat
1
Moka
1
French press
1
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty