×

Passalacqua Harem zrnková káva 1kg

Aromatická směs deseti druhů ručně sbíraných zrn 100% Arabik. Vysokou kvalitu a exkluzivitu zaručuje odrůda Jamaica Blue Mountain a Portoriko San Pedro. Jamaica Blue Mountain je jedním z nejuznávanějších druhů kávy na mezinárodním kávovém trhu a dokazuje, že pražírna pracuje s kvalitní kávou a ví, jak s ní zacházet. 

Chuť je charakteristická tóny čokolády, můžete rozpoznat i lískové oříšky a sušené ovoce. V závěru pocítíte velmi lehkou aciditu. Ideální pro přípravu espressa, cappuccina, latte macchiato nebo caffè latte.

Přečíst článekShow less
Regular price: 738,00 Kč
678,00 Kč
Kup víc, zaplať míň
605,36 bez DPH.

Kup víc, zaplať míň

Počet Jednotková sleva Ušetříte
6 70,00 Kč 420,00 Kč
Skladem více jak 50 kusů

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

100% Arabica

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Hořká
Kyselá

Úroveň pražení

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň

Obsah kofeinu

Nízký obsah Střední obsah Vysoký obsah
Popis

Jak chutná káva Passalacqua Harem

V každém doušku zrnkové kávy Harem ucítíte exkluzivitu, kterou směs získala díky podílu kávy Jamaica Blue Mountain, jedné z vůbec nejluxusnějších a nejdražších káv světa. Zrnková káva Harem má elegantní plnou chuť a jsou pro ni charakteristické tóny čokolády, můžete rozpoznat i lískové oříšky a sušené ovoce. V závěru pocítíte velmi lehkou aciditu. Bohaté tělo zajišťuje dokonalou harmonii kávy.

Prvotřídní kvalita zrn

Za jedinečnou chutí směsi stojí ty nejlepší vysokohorské kávové boby AA Estate, které procházejí přísnou kontrolou od pěstování, sklizně, dopravy až po výsledné pražení a balení. Prémiová zrna zaručují vyváženou a harmonickou chuť, které jen tak neodoláte.

Kávová zrna se před pražením omyjí a po pražení se nechají několik dní odležet. Pražená zrna se vyznačují lehce olejovou konzistencí, což není na závadu a je to důsledek intenzivního pražení typického pro region jižní Itálie.

Vychutnejte si zrnkovou kávu Harem jako typické italské espresso a užijte si její exkluzivitu, která vám rozjasní začátek dne i jeho průběh.

Šálek kávy Passalacqua 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Sladká
3
Hořká
2
Kyselá
1
Úroveň pražení
3
Obsah kofeinu
2
Druh
100% Arabica
Profi pákový
1
Moka
1
Doprava a platba
Recenze(2)
Celkové hodnocení
3.5
2 Recenze
Spokojenost
(3.5)
Kávová zrna jsou pokryta olejem vyloučeným buď špatným pražením nebo skladováním. Káva mi přišla přepražená. Chuť je průměrná a neodpovídá ceně kávy. Nic co by připomínalo květinovou vůni se nekoná.
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty