×

Passalacqua Mehari zrnková káva 1kg

Exotické jméno zrnkové kávy Mehari předurčuje její exkluzivitu. V kávě se mísí 52 % zrn Arabicy se 48 % zrn Robusty, která stojí za neobyčejně hustou a krémovou pěnou. Vychutnejte si přirozeně sladkou chuť s jemným náznakem makadamských oříšků.

Přečíst článekShow less
488,00 Kč
435,71 bez DPH.
Skladem více jak 50 kusů

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

Směs

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Sladká
Hořká
Kyselá

Úroveň pražení

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň

Obsah kofeinu

Nízký obsah Střední obsah Vysoký obsah
Popis

Jak chutná káva Passalacqua Mehari

Exotické jméno předurčuje výjimečnou kávu. Zrnková káva Mehari má plné tělo, sílu a krémovou pěnu, za kterou stojí vysoký podíl Robusty. Mehari tvoří 52 % zrn Arabicy a 48 % zrn Robusty.

Exkluzivita v každém doušku

Vyrovnaný poměr Arabicy a Robusty zaručuje jedinečnou nasládlou chuť čokoládových bobů s jemnou dochutí makadamských oříšků. Zrnková káva Mehari je přirozeně nasládla, nemusíte ji tedy doslazovat. Lahodným bonusem je hustá pěna.

Vychutnejte si kus historické Neapole a exotiku dalekých plantáží v každém šálku výjimečné směsi Mehari. Neodolatelná směs vám rozjasní ráno a zpříjemní každý všední den.

Šálek kávy Passalacqua 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Sladká
2
Hořká
3
Kyselá
1
Úroveň pražení
2
Obsah kofeinu
3
Druh
Směs
Automat
1
Moka
1
French press
1
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty