×

Šálek Portofino Espresso

Kávu si nejlépe vychutnáte z kvalitního porcelánového hrnku. Tímto mottem se řídí italská společnost Nuova Point, která přináší svým konzumentům speciální šálek Portofino Espresso. Ten dokáže zachovat dokonalou cremu i teplotu kávy po dlouhou dobu.

Přečíst článekShow less
114,00 Kč
94,21 bez DPH.
Vyprodáno
Popis

Prémiový šálek Nuova Point Portofino Espresso

Vychutnejte si svou oblíbenou kávu na nejvyšší úrovni. Umožní vám to speciální šálek Portofino Espresso. Užijte si ráno ve stylu s šálkem a podšálkem na espresso.

Užijte si svou kávu déle teplou

Šálek Portofino Espresso má ideální vnitřní tvar – spodní části stěny navazují na dno šálku obloukem a zajišťují tak, aby se neničila crema. Co více si od kávového šálku můžete přát? Třeba přijatelnou cenu. Espresso šálek Portofino Espresso si můžete pořídit velmi levně, přičemž si můžete být jisti, že stále získáváte prvotřídní kvalitu. V porovnání s levným čínským porcelánem jsou navíc italské šálky výrazně odolnější.

Užijte si komfort při pití kávy. Šálky Portofino Espresso jsou tlustostěnné, díky čemuž káva vydrží déle teplá. Samozřejmě nesmíte zapomenout šálky předem předehřát. Porcelán vede teplo mnohem lépe než keramika, má dobré funkční vlastnosti a navíc velmi krásně vypadá. Jednomu šálku by u vás bylo smutno, co takhle si jich pořídit rovnou šest? Sáhněte po výhodném balení.

šálek kávy Vergnano 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu
Jak vybrat šálek na kávu
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty