×
Vee's Kaffee

Vee's Kaffee

Vychutnejte si zážitek té nejvyšší kvality. Jak chutná káva z ručně tříděných gurmánských kávových zrn poznáte už při prvním doušku káv Vee’s. A jedná se o zrna opravdu prvotřídní, tedy takzvané Grand-Cru kávy z Indonésie, východní Afriky a Latinské Ameriky.

Excelentní zrna rostou ve výjimečných podmínkách

Že dobré věci neuspěcháš, říkaly už naše babičky. A na ty excelentní věci se vyplatí si počkat ještě o něco déle. Kávová zrna pro kávu Vee’s rostou velmi pomalu ve vysokohorských oblastech v excelentních klimatických podmínkách a díky tomu jsou zvláště tvrdá. Pomalý růst a výjimečné podmínky zaručují, že do pražíren se dostávají opravdu vynikající zrna. Pečlivé pražení dodává kávám neodolatelné aroma, které provoní každé šedivé ráno.

Vychutnejte si luxusní zážitek

Kávy Vee’s se pyšní lahodnými chuťovými nuancemi, které z každého doušku vykouzlí nezapomenutelný zážitek. Výsledná káva má zřetelně málo kyselin, je krásně plná a přináší dlouhotrvající aroma. Čerstvě mletá zrna vydávají intenzivní vůni, která přiláká každého, kdo se jen mihne kolem vás, když kávu připravujete. Dopřejte si gurmánský zážitek a vychutnejte si kávu, která si dala na čas, aby vám přinesla to nejlepší potěšení.
Pro více informací navštívte oficiální web výrobce Vee Kaffé.

Logo Vee Kaffee 
Vee Kaffe - luxusní kávy z celého světa
Zobrazení 1-15 z 39 položek

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty