×

Vee's Indonésie Java Mokha zrnková káva 250g

Výběrová arabská káva Java – Mokha je vyhlášenou směsí, pyšnící se dlouhou tradicí. Objevte ovocné aroma pravých jemenských mokka zrn, které se umně mísí s oříškově zemitými chuťovými nuancemi pravé Jamaica Blue Mountain, jedné z nejdražších káv světa.

Přečíst článekShow less
220,10 Kč
196,52 bez DPH.
Vyprodáno

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

100% Arabica

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Úroveň pražení

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň

Obsah kofeinu

Nízký obsah Střední obsah Vysoký obsah
Popis

Jak chutná Indonésie Java Mokha

Arabská mokka Jáva patří mezi vyhlášené směsi s dlouhou tradicí. Harmonicky v sobě spojuje ovocné aroma pravých jemenských mokka zrn a oříškově zemité chuťové nuance pravé Jamaica Blue Mountain, jedné z nejdražších káv světa. 

Arabská tradice a neodolatelná chuť

Ať už toužíte po excelentním espressu anebo jemné kávě na styl turecké mokky, výběrová káva Indonésie Java Mokha vám splní vaše přání. Vychutnejte si orientální tajemství a magií opředenou historii v každém doušku vynikající kávy.

Zrnková káva Indonésie Java Mokha vykouzlí z obyčejného okamžiku nezapomenutelný zážitek a je skvělým nápojem, kterým můžete pohostit nečekané návštěvy. 

indonesie 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Úroveň pražení
2
Obsah kofeinu
2
Druh
100% Arabica
Automat
1
Profi pákový
1
Moka
1
French press
1
Džezva
1
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty