×

Vee's Keňa Top Massai zrnková káva 250g

Vee's Kenia Top Massai je aromatická, šťavnatá a sladká Arabika odrůdy Scott Lab 28. Jasně nejlepší káva africké produkce. Chuť připomínající červené víno, doprovázená vytrvalou vůní třešní, lesních plodů, ostružin a černého rybízu

Keňa má nepřekonatelnou pověst nejlepšího producenta africké kávy. Nadšenci o ní hovoří jako o nejchutnější kávě na světě, červeném bordeaux mezi kávami. Kávové třešně dozrávají ve výšce 2100 m n. m. pod vrcholem Mount Kenya. Půda je zde sopečná a klimatické podmínky ideální pro výjimečnou úrodu. Pomalu dozrávající kávové třešně jsou ručně sbírány a zpracovány mokrou metodou. 

Přečíst článekShow less
203,00 Kč
176,52 bez DPH.
Skladem poslední 3 ks

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

100% Arabica

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Úroveň pražení

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň

Obsah kofeinu

Nízký obsah Střední obsah Vysoký obsah
Popis

Jak chutná Keňa Top Massai

Stejně jako původní obyvatelé Masajové, i tato káva neodmyslitelně patří ke Keni. A právě Masajové jí byli inspirací k pojmenování. Zrnková káva Keňa Top Massai je nepřekonatelně nejlepší kávou z africké produkce a omámí vás svým výrazným aroma. Podle jejích milovníků se totiž jedná o nejaromatičtější kávu světa. 

Vzniká na úpatí slavné Mount Kenya

Výběrová káva Kenia Top Massai roste přímo na rovníku na 2100 metrech vysokých výběžcích slavné hory Mount Kenya, po Kilimandžáru druhé nejvyšší hory Afriky. Mount Kenya na výjimečnou produkci kávy zhlíží ze své výšky 5199 metrů a dodává plantážím ideální podmínky pro pěstování. Vulkanická země a keňské podhorské klima zaručují, že výsledná káva je opravdu jedinečná.

Zrnková káva Keňa Top Massai láká na chuť třešní, lesních plodů, ostružin a černého rybízu. Skvěle si ji vychutnáte jako snídaňovou kávu, její aroma vás bezpochyby nastartuje do nového dne.  

kena 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Úroveň pražení
1
Obsah kofeinu
2
Druh
100% Arabica
Moka
1
Doprava a platba
Recenze(1)
Celkové hodnocení
5
1 Hodnocení
Spokojenost
(5)
Káva je výborná moc chutná že už jiné ani nechci prostě lahůdka
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty