×

Vee's Brazílie Yellow Bourbon zrnková káva 250g

Zamilujte si jedinečně jemné espresso Brazílie Yellow Bourbon. Učaruje vám tóny sladkých vůní s podtóny vanilky, karamelu a pražených oříšků a bohatou hedvábnou cremou. Opatrné pražení zaručuje, že má káva téměř nulovou kyselost a hořkost. 

Přečíst článekShow less
210,37 Kč
187,83 bez DPH.

Kup víc, zaplať míň

Počet Jednotková sleva Ušetříte
4 10,00 Kč 40,00 Kč
Vyprodáno

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

100% Arabica

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Úroveň pražení

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň
Popis

Jak chutná Brazílie Yellow Bourbon

Brazílie Yellow Bourbon je výběrové jemné espresso, které vás omámí tóny sladkých vůní. Ve vybrané směsi převažují kávová zrna variety Arabica Yellow Bourbon, která byla kultivována západně od Sao Paulo v regionu Cerrado. 

Výjimečně excelentní požitek

Kávové boby tohoto druhu nejsou svítivě červené, ale naopak mirabelkově žluté. Menší tvrdá zrna dozrávají pomalu, díky čemuž v sobě uchovávají hodně cukru a vlhkosti. Charakteristické opatrné pražení zaručuje, že se kyselost zredukuje téměř na nulu a káva neobsahuje téměř žádnou hořkost. A to není všechno. Sametově měkké a přirozeně jemné Grand-Cru espresso je vylepšeno nasládlými a ne-kyselými Grand-Cru kávami z Afriky.

Zamilujte se do plného espressa s bohatou hedvábnou cremou, intenzivně sladkým aroma a podtóny vanilky, karamelu a pražených oříšků. Půjde to bezpochyby snadno. 

brazilie 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Úroveň pražení
2
Druh
100% Arabica
Automat
1
Profi pákový
1
Moka
1
Doprava a platba
Recenze(1)
Celkové hodnocení
5
1 Hodnocení
Spokojenost
(5)
Skvělé espresso, vanilku tam opravdu cítím! Ráda se k němu vrátím a vyzkouším i jiné druhy od této značky.
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty