×

Vee's Tanzánie Kilimanjaro zrnková káva 250g

Za výjimečnou chutí a neodolatelným aroma zrnkové kávy Vee's Tanzanie Kilimanjaro stojí ideální podmínky při kterých káva roste. Kávové třešně se pěstují v nadmořských výškách kolem 1500 metrů, malí farmáři jsou organizovaní v družstvech. Nejvýznamnějším družstvem pěstitelů je Kilimanjaro Native Co-operative Union (KNCU), které produkuje jednu z nejkvalitnějších afrických káv na jižních úpatích slavného Kilimandžára. 

Po upražení vás káva učaruje jemnou, plnou chutí a harmonickou vůní spojení meruněk, broskví, třešní a karamelu. Jediný šálek kávy vás přenese do tajemných exotických dálek.

Příprava: filtrovaná káva, snídaňová káva, espresso, cappuccino, latte macchiato

Přečíst článekShow less
174,33 Kč
155,65 bez DPH.
Vyprodáno

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

100% Arabica

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Úroveň pražení

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň
Popis

Jak chutná Vee Kaffee Tanzanie Kilimanjaro

Z výšky 5895 metrů shlíží na Tanzanii nejvyšší vrchol země a dohlíží na malé úrodné kávové farmy, které vznikly na úpatí slavného Kilimandžára. Magická mlha, obklopující proslulou horu, dokresluje tajemnou atmosféru, při které roste ta nejkvalitnější africká káva. Tazanie Kilimanjaro vám učaruje měkkou a plnou chutí a neodolatelným aroma. 

Výjimečné aroma vám připomene exotické končiny

Až ve výšce 1500 metrů se rozkládají úrodné plantáže, na kterých v ideálních podmínkách vzniká budoucí výběrová káva Tanzanie Kilimanjaro. Více než 90% kávy v Tanzanii produkuje 400 000 drobných farmářů. Sezóna obvykle trvá od července do prosince. Káva je dodávána kupujícím z hlavních přístavů Dar es Salaam a Tanga. 

Vůně s tóny meruněk, broskví, třešní a karamelu vás přenese na úpatí slavné hory a přinese kus exotiky do každého dneZrnková káva Tanzanie Kilimanjaro učarovala znalcům, kteří ji dávají ta největší bodová i slovní hodnocení. Podlehněte také výběrové kávě, která z obyčejného rána vykouzlí nezapomenutelný zážitek. 

tanzánie - kilimanjaro 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Úroveň pražení
1
Druh
100% Arabica
Moka
1
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty