×

Vee's Indonésie Blue Java zrnková káva 250g

Výběrová káva Indonésie Blue Java učaruje každému milovníkovi kávy ovocným aroma a ořískovo-zemitými nuancemi pravé modré jávské kávy. Vychutnejte si ji jako excelentní espresso anebo jemnou tureckou mokku, jejíž aroma vám zpříjemní každou volnou chvíli. 

Přečíst článekShow less
174,33 Kč
155,65 bez DPH.
Vyprodáno

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

100% Arabica

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Úroveň pražení

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň

Obsah kofeinu

Nízký obsah Střední obsah Vysoký obsah
Popis

Jak chutná Indonésie Blue Java

Zrnková káva Indonésie Blue Java je vynikající klasika mezi kávovými směsmi s dlouhou tradicí. Učaruje vám ovocným aroma pravých jemenských mokka zrn. Jejich vůně provoní každé uspěchané ráno a nastartuje vás do nového dne. 

Výjimečné aroma a neopakovatelný zážitek

Výběrová káva Indonésie Blue Java se pyšní oříškovo-zemitými nuancemi pravé modré jávské kávy. Slibuje výjimečný požitek z každého doušku, ať už po lahodné kávě toužíte v ranním shonu anebo při odpoledních chvílích relaxace. Skvěle si ji vychutnáte jako excelentní espresso, ale i jako jemnou tureckou mokku.

Zažijte vlastní pohádku tisíce a jedné noci s dotekem exotiky dálného východu a užijte si šálek lahodné výběrové kávy Indonésie Blue Java.

indonesie 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Úroveň pražení
2
Obsah kofeinu
2
Druh
100% Arabica
Automat
1
Profi pákový
1
Moka
1
French press
1
Džezva
1
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty