×
PPL Parcelshop

Vee's Papua Nová Guinea Wild Blue Mountain zrnková káva 250g

Podlehněte chuti zrnkové kávy Papua Nová Guinea Wild Blue Mountain, která je podle expertů nejlepší kávou světa. Láká na ovocné aroma s tóny oříšků, manga a papáji a úžasně jemnou a plnou chuť. Vzniká v ideálních podmínkách a je mnohem komplexnější a aromatičtější než jamajská Blue Mountain. A cenově dostupnější. 

194,00 Kč
168,70 bez DPH.
Vyberte balení
  •  1kg
  •  250g
Skladem poslední 3 ks

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

100% Arabica

Vhodná pro přípravu

Automat
Pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Úroveň pražení

Nízká Střední Vysoká

Obsah kofeinu

Nízký Střední Vysoký
Popis

Jak chutná Papua Nová Guinea Wild Blue Montain

Víte, jak chutná luxus a exotika v jednom? Vyzkoušejte to se zrnkovou kávou Papua Nová Guinea Wild Blue Mountain, která slibuje, že z každého doušku vytvoří neopakovatelný zážitek. Podlehněte barvitému ovocnému aroma a jemnosti úžasně plné chuti. Vůně s tóny oříšků, manga a papáji vás dostane do kolen. 

Nejlepší káva světa

Výběrová káva Papua Nová Guinea Wild Blue Mountain pochází z přísně kontrolovaného zemědělství. Můžete si být proto jisti opravdovou kvalitou kávy. Výjimečná kávová zrna rostou v pohoří Morobe v ideálních klimatických podmínkách na zvětralých vulkanických půdách obrácených k moři. Tyto půdy jsou bohaté na minerální látky a jsou také důvodem, proč je výsledná káva jednoduše neodolatelná.

„Divoká“ káva Blue Mountain u Nové Guiney je podle mnoha expertů na pomyslném vrcholu žebříčku nejlepších káv světa. Vynikající klimatické podmínky a vysoká nadmořská výška dále zaručují, že je káva mnohem komplexnější a aromatičtější než jamajská Blue Mountain. Vaše peněženky potěší, že je navíc cenově dostupnější. 

papua nova guinea 
Detaily produktu

Parametry

Úroveň pražení
2
Obsah kofeinu
2
Druh
100% Arabica
Automat
1
Profi pákový
1
Moka
1

Specifické reference

ean13
4260338291198
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře

Hlavní nabídka

Informace