×

Vee's Papua Nová Guinea Wild Blue Mountain zrnková káva

Podlehněte chuti zrnkové kávy Papua Nová Guinea Wild Blue Mountain, která je podle expertů nejlepší kávou světa. Láká na ovocné aroma s tóny oříšků, manga a papáji a úžasně jemnou a plnou chuť. Vzniká v ideálních podmínkách a je mnohem komplexnější a aromatičtější než jamajská Blue Mountain. A cenově dostupnější. 

Přečíst článekShow less
191,86 Kč
171,30 bez DPH.
Vyberte balení
  •  1kg
  •  250g
Vyprodáno

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

100% Arabica

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Úroveň pražení

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň

Obsah kofeinu

Nízký obsah Střední obsah Vysoký obsah
Popis

Jak chutná Papua Nová Guinea Wild Blue Montain

Víte, jak chutná luxus a exotika v jednom? Vyzkoušejte to se zrnkovou kávou Papua Nová Guinea Wild Blue Mountain, která slibuje, že z každého doušku vytvoří neopakovatelný zážitek. Podlehněte barvitému ovocnému aroma a jemnosti úžasně plné chuti. Vůně s tóny oříšků, manga a papáji vás dostane do kolen. 

Nejlepší káva světa

Výběrová káva Papua Nová Guinea Wild Blue Mountain pochází z přísně kontrolovaného zemědělství. Můžete si být proto jisti opravdovou kvalitou kávy. Výjimečná kávová zrna rostou v pohoří Morobe v ideálních klimatických podmínkách na zvětralých vulkanických půdách obrácených k moři. Tyto půdy jsou bohaté na minerální látky a jsou také důvodem, proč je výsledná káva jednoduše neodolatelná.

„Divoká“ káva Blue Mountain u Nové Guiney je podle mnoha expertů na pomyslném vrcholu žebříčku nejlepších káv světa. Vynikající klimatické podmínky a vysoká nadmořská výška dále zaručují, že je káva mnohem komplexnější a aromatičtější než jamajská Blue Mountain. Vaše peněženky potěší, že je navíc cenově dostupnější. 

papua nova guinea 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Úroveň pražení
2
Obsah kofeinu
2
Druh
100% Arabica
Automat
1
Profi pákový
1
Moka
1

Specifické reference

ean13
4260338291198
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty