×
PPL Parcelshop

Vee's Havaj KaU Reserve Paradise Mountain zrnková káva 250g

Zrnková káva Havaj Ka’u Reserve Paradise Mountain vzniká na nejjižnějším cípu havajského ostrova Moku a patří mezi vůbec nejlepší kávy světa. Učaruje vám ovocným aroma, které odhaluje vůni meruněk, švestek a malin v dokonalé kombinaci s podtóny oříšků, kakaa a čokolády

499,00 Kč
433,91 bez DPH.
Skladem poslední 1 ks.

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

100% Arabica

Vhodná pro přípravu

Automat
Pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Obsah kofeinu

Nízký Střední Vysoký
Popis

Jak chutná Havaj KaU Reserve Paradise Mountain

Až na nejjižnějším cípu velkého havajského ostrova Moku vzniká výběrová káva, která dostává do kolen nejnáročnější experty světa. Zrnková káva Havaj Ka’u Reserve Paradise Mountain vám učaruje ovocným aroma s velmi malou kyselostí. Zamilujte si vůni meruněk, švestek a malin, které umně doplňují podtóny oříšků, kakaa a čokolády

Vulkanická zemina zaručuje naprosto neodolatelný výsledek

Jedna z nejlepších káv světa roste už asi 50 let ve výšce 800–1200 metrů. Díky mladé vulkanické zemině, bohaté na minerální látky, je výsledná směs naprosto neodolatelná. V mnohých slepých ochutnávkách dokonce několikrát předčila více než 150 let starou a úspěšnou kávu z havajské Kony.

Zrnková káva Havaj Ka-U Reserve Paradise Mountain vzniká díky mísení odrůd arabica-typica a arabica-bourboun-caturra, díky čemuž je zajištěna vyvážená komplexita v šálku s kávou. Kávovníky se hnojí výhradně organicky a uchovávají tak původní ovocné aroma. Přeneste se na exotickou Havaj s každým douškem výjimečné kávy. 

havaj 
Detaily produktu

Parametry

Obsah kofeinu
2
Druh
100% Arabica
Automat
1
Profi pákový
1
Moka
1
French press
1
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře

Hlavní nabídka

Informace