×

Vee's Nepál Mount Everest Supreme Plus zrnková káva 250g

Kávové plantáže si s Everestem asi nespojíte. Přitom na jeho úpatí vzniká výjimečná káva Nepal Mount Everest Supreme Plus, která láká na elegantní plnost s tóny koření a vůní ořechů, tmavých bobulí a tropických dřev.

Přečíst článekShow less
326,26 Kč
291,30 bez DPH.
Skladem poslední 1 ks

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

100% Arabica

Vhodná pro přípravu

Automat
Profi pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Úroveň pražení

Nízká úroveň Střední úroveň Vysoká úroveň

Obsah kofeinu

Nízký obsah Střední obsah Vysoký obsah
Popis

Jak chutná Nepál Mount Everest Supereme Plus

Na úpatí Everestu nemíří jen outdooroví nadšenci, ale i pěstitelé kávy. Na nejseverněji položených kávových plantážích tam totiž vzniká výjimečná káva Nepal Mount Everest Supreme Plus. Láká na elegantní plnost s tóny koření a vůní ořechů, tmavých bobulí a tropických dřev.  

Pěstovanou kávu zalévá křišťálová himalájská voda

Kávová plantáž Plantec Coffee Estate Plantage byla založena v roce 1990 a od té doby pěstuje vynikající kávu Nepal Mount Everest Supreme Plus. Káva je kultivována z původních semen z Papui – Nové Guiney a roste ve vzdálenosti menší než 100 kilometrů od slavného Everestu v nezamrzajícím údolí v nadmořské výšce 700 metrů na březích řeky Trisuli.

Jedná se o stoprocentně ekologicky pěstovanou kávu, která je zalévána himalájskou křišťálově čistou tající vodou z Trisuli. Po přirozeném sušení na slunci jsou kávová zrna ručně tříděna. Výsledná výběrová káva proto přináší opravdu jedinečný zážitek z každého doušku. 

nepál 
Přečíst článekShow less
Detaily produktu

Parametry

Úroveň pražení
2
Obsah kofeinu
2
Druh
100% Arabica
Automat
1
Profi pákový
1
Moka
1
French press
1
Džezva
1
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře
Úspora energie a vody = úspora peněz a ochrana klimatu

V Kafone jsme se vždy starali o klima. Na Vysočině jsme, z peněz vydělaných na kávě, vysadili sad starých odrůd, vytvořili remízky a vysadili tisový háj.

Většina domácností a firem v česku není vybavena technologiemi pro úsporu energie a vody a je to škoda. V průměrné domácnosti se každá koruna investovaná do spořičů vody za 10 let vráti 80x a navíc ušetříte 1,4 tuny CO2.

Proto jsme se rozhodli zařadit do sortimentu balíčky spořičů vody. Jsou jednoduché na instalaci a produkty v nich jsou cenově zvýhodněny. Při nákupu své oblíbené kávy tak můžete udělat něco pro svoji peněženku i klima.

Za produkty stojí společnost rewater s.r.o., která je ze stejné skupiny jako Kafone a specializuje se na produkty pro úsporu energie a vody. Zastupuje v česku německou společnost RC Mannesmann, která je od roku 1973 předním inovátorem v oboru.

Pokud byste rádi začali šetřit energii, vodu a chránit klima i ve své společnosti, či máte zájem o dárkové balíčky pro zaměstnance/partnery s produkty pro úsporu vody opatřené vaším logem a reklamou, obraťte se přímo na rewater s.r.o.

MENU

Informace

Zobrazit více produktů.
Nenalezeny žádné produkty