×
PPL Parcelshop

Vee's Nepál Mount Everest Supreme Plus zrnková káva 250g

Kávové plantáže si s Everestem asi nespojíte. Přitom na jeho úpatí vzniká výjimečná káva Nepal Mount Everest Supreme Plus, která láká na elegantní plnost s tóny koření a vůní ořechů, tmavých bobulí a tropických dřev.

349,00 Kč
303,48 bez DPH.
Skladem poslední 2 ks

Vlastnosti kávy

Zapomeňte na termíny jako komplexnost nebo pulsující acidita. V našem jednoduchém hodnocení káv se vyzná každý.
Když řekneme, že je káva sladká, budete cítit sladkost. I naprostý kávový laik si z naší nabídky vybere takovou kávu, která mu bude stoprocentně vyhovovat.

Druh

100% Arabica

Vhodná pro přípravu

Automat
Pákový
Moka
French press
Džezva

Chuť

Úroveň pražení

Nízká Střední Vysoká

Obsah kofeinu

Nízký Střední Vysoký
Popis

Jak chutná Nepál Mount Everest Supereme Plus

Na úpatí Everestu nemíří jen outdooroví nadšenci, ale i pěstitelé kávy. Na nejseverněji položených kávových plantážích tam totiž vzniká výjimečná káva Nepal Mount Everest Supreme Plus. Láká na elegantní plnost s tóny koření a vůní ořechů, tmavých bobulí a tropických dřev.  

Pěstovanou kávu zalévá křišťálová himalájská voda

Kávová plantáž Plantec Coffee Estate Plantage byla založena v roce 1990 a od té doby pěstuje vynikající kávu Nepal Mount Everest Supreme Plus. Káva je kultivována z původních semen z Papui – Nové Guiney a roste ve vzdálenosti menší než 100 kilometrů od slavného Everestu v nezamrzajícím údolí v nadmořské výšce 700 metrů na březích řeky Trisuli.

Jedná se o stoprocentně ekologicky pěstovanou kávu, která je zalévána himalájskou křišťálově čistou tající vodou z Trisuli. Po přirozeném sušení na slunci jsou kávová zrna ručně tříděna. Výsledná výběrová káva proto přináší opravdu jedinečný zážitek z každého doušku. 

nepál 
Detaily produktu

Parametry

Úroveň pražení
2
Obsah kofeinu
2
Druh
100% Arabica
Automat
1
Profi pákový
1
Moka
1
French press
1
Džezva
1
Doprava a platba
Recenze
Žádné komentáře

Hlavní nabídka

Informace